sobota, 31 grudnia 2016

Skrzynka na sylwestrowy trunek

Już za kilkanaście godzin przywitamy Nowy Rok. Jedni zrobią to z radością, inni z nadzieją na nadchodzący nowy, nieznany czas.
Moja dzisiejsza inspiracja wpisuje się nieco w klimat sylwestrowej nocy i nieodzownych toastów. Przygotowałam dla Was skrzynkę na wino lub butelkę szampana, którą ozdobiłam w stylu rustykalnym. Ścianki skrzynki pomalowałam bejcą, ostemplowałam i pochlapałam. Natomiast piękną, ażurową, gwiaździstą zasuwkę zagruntowałam białym gesso i obficie posypałam transparentnym brokatem. Niech skrzy i przyciąga wzrok. Skrzynki z rozmaitymi zimowymi motywami dostępne są w sklepie.

Within several hours we are going to celebrate New Year. Some do it with pleasure, others with hope for incoming new unknown time.
My today's inspiration is in a bit new-year's-eve's climate. I made a box for wine and a bottle of champagne for you, which I decorated in rustic style. The walls of the box were painted with wood stain, stamped and splashed. A beautiful open-work starry bolt was grounded with white gesso and profusely sprinkled with transparent glitter. Let it sparkle and attract attention. Boxes with various winter motives are available in the shop.

W imieniu zespołu LaseroweLOVE życzę Wam, 
aby 2017 rok przyniósł wiele radości i artystycznych wrażeń. 
Niech będzie rokiem pełnym pozytywnych doznań, 
rokiem spełniania najpiękniejszych marzeń. 
Życzę Wam zdrowia, pomyślności, czasu bez smutków i problemów.
Szczęśliwego Nowego Roku!

In the name of LaseroweLOVE team I wish You
 lots of joy and artistic sensations for 2017.
Let this year be full of postive experiences
and fulfill the most beautiful dreams.
I wish You health, prosperity, time without sadness and problems.
Happy New Year!


Skrzynka ze sklepu LaseroweLOVE:

A box from LaseroweLOVE shop:


Serdecznie pozdrawiam i do zobaczenia w przyszłym roku.

I send You kind regards and see You next year.

3 komentarze:

  1. Ja również całemu Laserowe Love życzę dobrego roku 2017 abyście tworzyły jak najwięcej takich pięknych prac jak do tej pory. Markę obserwuję od dawna i bardzo podoba mi się to co się u Was dzieje. Szykuje się też do pierwszego zamówienia, bo tekturki bardzo mi się podobają.
    p.s. piękna skrzyneczka

    OdpowiedzUsuń
  2. Zapraszamy na zakupy, już w drugiej połowie stycznia startuje pierwsze wyzwanie, będzie więc okazja, żeby użyć naszych tekturek. Więcej informacji niedługo pojawi się na blogu.

    OdpowiedzUsuń