poniedziałek, 20 lutego 2017

Tekturki wielkanocne - nowość w Laserowe LOVE

Nie wiem jak u Was, ale u mnie zima rozhulała się prawie na całego. Prawie, bo zapomniała o śniegu, ale o mrozie pamiętała. W lutym ubiegłego roku w moim ogrodzie wyrosły pierwsze przebiśniegi. W tym roku, zwiastuny wiosny, śpią jeszcze pod mocno zmarzniętą ziemią.

Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, by spróbować przywołać wiosnę. Najlepszym sposobem na to, będzie wykonanie wiosennych prac, a najlepszą okazją do takich prac są Święta Wielkanocne. W związku z tym na półkach sklepu Laserowe LOVE pojawiły się wczoraj tekturki wielkanocne.

Tekturki wielkanocne – nowości w Laserowe LOVE


To zaczynamy prezentację świetnych tekturek wielkanocnych. W sklepie zawitały pisanki w różnych wersjach. Ażurowe, warstwowe, z napisami – jest w czym wybierać. Znajdziecie też elementy z konwaliami i storczykami. Jeśli planujecie prace z motywem religijnym, to na pewno przydadzą Wam się tekturowe baranki. W nowej kolekcji natraficie też na kurczaczki, bazie i ślicznie, świąteczne ramki.

tekturki wielkanocne prezentacja produktów


Jeżeli nie macie pomysłu, z czym zestawić tekturki wielkanocne, to jak zwykle przychodzę z pomocą. Jeśli chcecie przywołać wiosnę to strzałem w dziesiątkę będą papiery UHK Gallery z kolekcji "ON MY OWL" oraz "SPRING IN AVONLEA", a także Studio75 "PALCE LIZAĆ".

Zestaw papierów - ON MY OWL- 30x30 cm - UHK Gallery   Zestaw papierów - SPRING IN AVONLEA - 30x30 cm - UHK Gallery  

Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, by wykonać pastelowe prace. Do nich też znajdzie się coś na półkach sklepu Laserowe LOVE. Mi w oko wpadły 3 zestawy z różnych firm.

   

Papier mamy, tekturki wielkanocne mamy, pora więc na kilka dodatków. Zajrzyjcie do działu "Dodatki i ozdoby". Do delikatnych prac zapewne przydadzą Wam się koronki i perełki. Jeśli zamierzacie stworzyć coś w wiosennym klimacie, to też znajdziecie kolorowe kryształki, sznurki, czy kwiaty.

   

Dodatkowo, jeśli zdecydujecie się na kolorowe prace, możecie poszaleć z barwami także na tekturkach. Idealnie będą się do tego nadawały tusze dostępne w sklepie.

  

Inspiracje


Jeśli nadal nie macie pomysłu na pracę, zobaczcie jak nasze projektantki, wykorzystały tekturki wielkanocne.
Karolina wykonała kartkę z kilku warstw w zielono-żółtej kolorystyce. Główne skrzypce na jej pracy gra pisanka ze storczykami, kompozycję pięknie uzupełniają kwiaty i papierowa serwetka.

tekturki wielkanocne na kartce Karoliny

Praca Karoliny z tekturkami wielkanowcnymi

Aneta zrobiła pracę w podobnej kolorystyce. Użyła pisanki z konwaliami, a wszystko wieńczy śliczna, koronkowa falbanka.

tekturki wielkanocne na kartce Anety

Praca Anety z tekturkami wielkanocnymi

Basia postawiła na stonowane kolory papieru, za to tekturki i kwiaty aż tryskają barwami.
W pracach użyto:

      


Pozdrawiam

1 komentarz:

  1. WOW...ale ślicznościami kusicie :)
    A Wasze inspiracje ... zapowiada się cudna Wielkanoc !
    Pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń