środa, 22 lutego 2017

Zapraszamy do wspólnej zabawy w Art-Piaskownicy

Witajcie!
Dziś wyjątkowo zapraszamy Was do odwiedzin innego bloga. Część z Was na pewno bardzo dobrze zna Art-Piaskownicę, a Ci, którzy jeszcze do niej nie trafili, niech skorzystają z okazji i tam zajrzą. Art-Piaskownica to blog wyzwaniowy, na którym ogłaszane są cykliczne zabawy. Dlaczego o nim dziś piszemy? Ponieważ sklep Laserowe LOVE jest fundatorem nagrody ostatnio ogłoszonego wyzwania pt. "STYLE - styl klasyczny".


Aby wziąć udział w zabawie, należy wykonać pracę w stylu klasycznym i zgłosić ją w odpowiednim poście na blogu Art-Piaskownicy za pomocą tzw. "żaby" do 18 marca. Później pozostanie tylko czekać na ogłoszenie wyników, które nastąpi na blogu wyzwaniowym 22 marca. Zwycięzca otrzyma bon na zakup naszych tekturek w wysokości 30 zł. Gorąco zachęcamy Was do wzięcia udziału w tym wyzwaniu!Design Team sponsora wyzwań ma przywilej wykonania prac inspiracyjnych. Oczywiście, skorzystałyśmy z niego i stworzyłyśmy prace zgodnie z wytycznymi, z użyciem tekturek Laserowe LOVE. Oto one:

Aneta przygotowała kartkę z ornamentowym sercem z kolekcji Indiana:Karolina w kartce na chrzest wykorzystała tekturkę z gołębiem:Mila zrobiła bardzo jasną kartkę świąteczną, w której użyła tekturki z barankiem:A ja przygotowałam kartkę urodzinową z sylwetką konia na biegunach:Jeśli chcecie poznać szczegóły wyzwania i zobaczyć inspiracje DT Art-Piaskownicy,
wejdźcie koniecznie na ich bloga.


A ja zachęcam Was tym bardziej, gdyż mam przyjemność
współtworzyć to pełne inspiracji miejsce.
Pozdrawiam serdeczne


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz