wtorek, 16 maja 2017

Ażurowe pudełka do ozdabiania – nowość w Laserowe LOVEWiele prac z papieru to przestrzenne projekty. Potrafimy zrobić kartkę okolicznościową, wysoką na kilka centymetrów. Wtedy pojawia się problem z zapakowaniem, bo koperta okazuje się za mała, za bardzo przylegająca. Projekt może się uszkodzić. Dzisiaj przedstawiamy więc nowy produkt marki Laserowe LOVE.

Ażurowe pudełka do ozdabiania – nowość w Laserowe LOVE


Na półki sklepu trafiły ażurowe pudełka do ozdabiania. Wykonane z tektury, idealnie będą służyły do pakowania bardzo przestrzennych kartek.
W ofercie znajdziecie także pudełka na albumy oraz pudełko na obrączki ze sklejki.


Tym, co wyróżnia pudełka Laserowe LOVE, są wieczka. Część z nich pasuje do kolekcji tekturek dostępnych w sklepie, co jest ich ogromną zaletą. Możecie w ten sposób stworzyć piękny komplet na wyjątkową uroczystość.
Ażurowe pudełka do ozdabiania to także nowe wyzwanie dla nas. Jesteście ciekawi jak zabrać się za ozdabianie tych form? Sposobów zapewne jest mnóstwo. Przedstawię Wam kilka propozycji, które jako pierwsze przyszły mi do głowy.

Niektóre projekty ażurowych pudełek do ozdabiania można okleić papierem, a na wieczkach dociąć skalpelem w pożądany kształt. Papierów u nas nie brakuje, o czym zapewne już wiecie. Wybór zależy od tego, w jakiej kolorystyce jest kartka, która znajdzie się w środku. Dlatego dzisiaj pokażę tylko kilka papierowych  nowości, które zawitały na półki sklepu.

  

Bardziej skomplikowane wzory wcale nie muszą być problematyczne. Najprostszym sposobem na ich ozdobienie będzie użycie tuszu. Jeśli zechcecie wykonać cieniowanie kilkoma kolorami, to przypomnijcie sobie wpis o ozdabianiu tekturek. Gdybyście dysponowali większą ilością czasu i cierpliwości, możecie stworzyć efekt spękania. Jak to zrobić, pokazywała Basia.
W sklepie znajdziecie produkty, przydatne przy takim projekcie.

  

Ażurowe pudełka do ozdabiania można oczywiście także pomalować, jednak ze względu na ich formę, polecam raczej delikatne tapowanie farbą, gesso lub ewentualnie mgiełką. Pamiętajcie, że to tektura i woda może ją uszkodzić. Jeśli więc zdecydujecie się na mgiełkę, to lepiej nie korzystać z atomizera.

  

Inspiracje


Nasze DT jak zwykle ma dla Was inspiracje związane z nowościami. Zobaczcie, jak dziewczyny poradziły sobie z ażurowymi pudełkami do ozdabiania.

Ewelina stworzyła delikatny projekt. Za pomocą tapowania farbą, wybieliła lekko pudełko. Do tego dodała wstążkę i grafikę z napisem.
Basia wykonała pudełko na zdjęcia z Chrztu Świętego. Okleiła je papierem, a brzegi przetarła papierem ściernym.Hania zrobiła pudełko na obrączki. Pomalowała je farbą akrylową i ozdobiła kwiatami.W projektach użyto:

Pudełko siatka, Memories, na obrączki ze sklejki 13x9x4 cm Pudełko Dekor konwalie, Baby Lily na kartkę/album, 16x16 cm, z beermaty Pudełko Ażur liście na kartkę/album, 16x16 cm, z beermaty Zestaw papierów - Be with Me - 30,5 cm x 30,5 cm - Laserowe LOVE

Pozdrawiam


1 komentarz: