sobota, 13 maja 2017

Niezwykłe kartki na niezapomniane okazje

Cześć,
z tej strony Basia. Dziś chciałam zaprezentować Wam kartki w pudełkach na dwie wyjątkowe okazje, jakimi są pierwsza komunia święta i chrzest.
Maj to miesiąc komunii, więc także i na naszym blogu zaobserwować można wysyp inspiracji komunijnych - i nic w tym dziwnego, bo oferta tekturek w Laserowe Love na tę okazję jest na prawdę imponująca i różnorodna. Mamy aż 61 komunijnych pozycji (klik do sklepu), które przecież można łączyć i komponować według własnego uznania, tworząc kolejne, nowe zestawienia.
Zobaczcie, co przygotowałam.


Moja inspiracja komunijna to kartka w pudełku - z założenia miała być elegancka, ale minimalistyczna. Nie da się nie zauważyć, że warstwy papieru i tekturki z Laserowe Love robią tu całą pracę. Proste formy serwetek i delikatne listki z wykrojnika to tylko dodatki dla podkreślenia uroku tekturek.Podobnie przedstawia się zestaw na chrzest. Kartka i pudełko ozdobione tekturkami, a także pastelową kompozycją z kwiatów i dodatków wyciętych wykrojnikami. Tu również możecie zaobserwować warstwy papieru i delikatne serwetki.

Myślę, że takie zestawy ozdobione efektownymi tekturkami stanowić będą niezwykłą pamiątkę tych wyjątkowych, rodzinnych chwil.
W pracach użyłam produktów z Laserowe Love:

http://www.laserowelove.pl/pl/p/Tekturka-Ramka-okragla-z-winogronami-El-Santo-Rosario/1623http://www.laserowelove.pl/pl/p/Tekturka-Hostia-z-winogronami-warstwowa-Significato/1439http://www.laserowelove.pl/pl/p/Tekturka-Ramka-okragla-z-winogronami-Pierwsza-Komunia-Swieta-El-Santo-Rosario/1624 
http://www.laserowelove.pl/pl/p/Tekturka-Ramka-okragla-z-konwaliami-i-golebiem-Baby-lily/1870http://www.laserowelove.pl/pl/p/Tekturka-Ramka-ljana-bazie-Happy-Easter/1671http://www.laserowelove.pl/pl/p/Tekturka-Golab-na-chrzest-4-szt.-Baby-lily/125http://www.laserowelove.pl/pl/p/Papier-Celebration-STYCZEN-30x30-cm-UHK-Gallery-/562http://www.laserowelove.pl/pl/p/Pudelko-na-kartke-PELNE-15x15x2%2C5cm-Rzeczy-z-Papieru/1899http://www.laserowelove.pl/pl/p/Papier-Provence-vin-blanc-30x30-cm-UHK-Gallery/1944

Pozdrawiam serdecznie,
Basia.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz