wtorek, 11 kwietnia 2017

Papier do scrapbookingu – nowy produkt marki Laserowe LOVEMarkę Laserowe LOVE znacie głównie z cudownych tekturowych elementów. Jednak to nie są podstawowe półprodukty używane w scrapbookingu. Istnieje coś, co każdej scrapującej osobie jest niezbędne. Coś, czego na naszych pracach zazwyczaj nie brakuje. Coś, co chyba każdy z nas kocha najbardziej.

Papier do scrapbookingu – nowy produkt marki Laserowe LOVE


Dzisiaj swoją premierę ma nowy produkt marki Laserowe LOVE – papier do scrapbookingu. Wspaniała właścicielka sklepu i projektantka naszych ulubionych tekturek stworzyła piękną kolekcję "Be with Me". W zestawie znajdziemy beżowe papiery z delikatnym nadrukiem, jak i z mocniejszymi, pięknymi grafikami. A do tego paski z napisami, listkami i kwiatami. Nie możecie się doczekać? My też.Będą idealne na wszelkie okazje. Stworzycie z nich rozmaite formy: kartki, albumy czy notesy. Piękna, uniwersalna kolorystyka kolekcji sprawia, że granice w wykorzystaniu tych papierów do scrapbookingu, może postawić tylko Wasza wyobraźnia. Nie pozwólcie jej stawiać tych granic.

Inspiracje


Kolekcja "Be with Me" będzie dostępna w sprzedaży od 20 kwietnia. Jednak część z nas, DT Laserowe LOVE, miała tę przyjemność, by pociąć pierwsze arkusze tego papieru do scrapbookingu. Gwarantuję, że nie jesteście w stanie wyobrazić sobie naszej radości.

Ja wykonałam notes z ptakiem. Tło oraz grafika użyte na okładce to elementy wycięty z arkusza nowej kolecji marki Laserowe LOVE. Dodatkowo użyłam tekturek, które pokolorowałam tuszami pigmentowymi.

papier do scrapbookingu Milena

Papier do sbrapbookingu be with me

Iwona przygotowała album. Użyła do jego wykonania dwóch arkuszy z kolekcji "Be with Me". Wykorzystała przy projekcie tekturowe napisy. Pokryła je złotym tuszem do embossingu, a brzegi potuszowała Distress Vintage Photo.
Jak już wspomniałam, kolekcja będzie dostępna 20 kwietnia. Obserwujcie pilnie blog i fanpage, bo niespodziankom nie będzie końca.

W naszych pracach użyłyśmy :  Tekturka -  Ramka ljana - bazie - Happy Easter Tekturka - Łapacz snów księżyc Indiana 

Pozdrawiam


1 komentarz: