Nasz Design Team

 DESIGN TEAM 2022☆☆☆☆☆☆Kristina Čepčeková


Cześć! Nazywam się Kristína Čepčeková, mam 31 lat i pracuję jako fotograf i grafik w naszej rodzinnej firmie. W scrapbookingu zakochałam się od 9 lat i cały swój wolny czas spędzam na rzemiośle. Moje ulubione projekty to różnego rodzaju karty, eksplodujące pudełka i albumy. Poza scrapbookingiem jestem uzależniona od seriali, uwielbiam koty, Harry'ego Pottera, styl vintage, karmelową kawę i czekoladę. Ten rok będzie wyjątkowy, ponieważ ja i mój narzeczony planujemy nasz ślub.

Hi! My name is Kristína Čepčeková, I'm 31 years old and I work as photographer and graphic designer in our family business. I'm in love with scrapbooking for 9 years and I spend all my free time on crafting. My favourite projects are different types of cards, exploding boxes and albums. Beside scrapbooking I'm addicted to series, I love cats, Harry Potter, vintage style, caramel coffee and chocolate. This year will be special because my fiancé and I are planning our wedding.

https://www.facebook.com/KCscrapbooking/

https://www.instagram.com/kcscrapbooking/

https://kristinacepcekova.blogspot.com/?m=1

☆☆☆☆☆☆Yulia Popkova

Cześć. Nazywam się Yulia i jestem Rosjanką. Pochodzę z Moskwy, ale w tym roku przeprowadziliśmy się z mężem do Sankt Petersburga.

Moja miłość do fotografii pokierowała mnie ku nowej dziedzinie - scrapbookingowi i Mixed Mediom! Zajmuję się scrapbookingiem od 2014 roku. Od 2015 należę do różnych design team. W moich pracach najczęściej znajdziecie papiery, tekturki, farby i kwiaty.

Dziękuję za zaproszenie do bycia członkiem tej wspaniałej drużyny!

Hello! My name is Yulia and I'm from Russia. I am from Moscow, but this year my husband and I moved to St. Petersburg.

My passion for photography has led me to a new kind of creativity - scrapbooking and Mixed Media! I have been doing scrapbooking since 2014. I have been on various design teams since 2015. I'm inspired by papers, chipboards, paints, and flowers! All these materials can always be found in my projects. Thank you for inviting me to become a member of your amazing team!🙂


https://myhobbyscrap.blogspot.com

https://www.instagram.com/juli_popkova/

https://www.facebook.com/yulia.popkova.988

☆☆☆☆☆☆Agnieszka Kamińska - Akami Handmade

Cześć. Jestem Agnieszka i rękodzieło otacza mnie wszędzie. W pracy pobieram i badam krew, po pracy pomagam mężowi pszczelarzowi prowadzić rodzinną pasiekę, mam pełne ręce roboty przy dzieciach, a kiedy tylko mam chwilę wolną, chwytam za szydełko albo scrapuję. Czy to już pracoholizm? ;)
Moje prace scrapowe to misz-masz różnych form i stylów, ale najczęściej pracuję z papierami i tekturkami i lubię porządnie wytuszować brzegi.
Kocham książki Alka Rogozińskiego, Harrego Pottera i słuchać audiobooków.

Hi. My name is Agnieszka and handicraft surrounds me everywhere. At work, I take blood for tests, after work I help my husband beekeeper in running the family apiary, I'm looking after children, and when I have a free moment I 'm crocheting. Is this already workaholism? ;)My scrap work is a mix of different forms and styles, but I mostly work with papers and cardboards and I like to paint the edges properly. I love books by Alek Rogoziński, Harry Potter and listen to audiobooks.

https://www.facebook.com/AkamiHandmade
https://www.instagram.com/akami.handmade/
https://kulkiniesiulki.blogspot.com/
YouTube https://tiny.pl/95n7b


☆☆☆☆☆☆

 


Beata - Koraliki Beaty


Nazywam się Beata, w sieci od lat funkcjonuję jako Koraliki Beaty. Jak nazwa wskazuje swoją przygodę z rękodziełem rozpoczęłam od tworzenia biżuterii. Po latach pasja tworzenia zahaczyła o scrapbooking i tak się to moje hobby rozwija do chwili obecnej. Na co dzień jestem nauczycielem fizyki i chemii. Lubię nauczać i dllatego prowadzę różne warsztaty dla starszych i młodszych. Także związane z rękodziełem. Cieszę się, że przez następne pół roku będę mogła Was tutaj inspirować i uczyć.


My name is Beata, online for years I function as Koraliki Beaty. As the name suggests I started my adventure with handicrafts from creating jewelry. After years, my passion for creating things got hooked on scrapbooking and this is how my hobby has been developing until now. In everyday life I am a teacher of physics and chemistry. I like to teach and therefore I lead various workshops for young and old. Also workshops connected with handicrafts. I am glad that for the next six months I will be able to inspire and teach you here.


☆☆☆☆☆☆Ewelina Janiak - Formica Dekoracje


Cześć! Jestem Ewelina. Scrapem zajmuję się od 5 lat, cały czas rozwijam się w tej dziedzinie, jest to moja pasja i odskocznia od codzienności. Interesuję się również florystyką, ogrodnictwem i wystrojem wnętrz. Mam cudownego syna Pawła i męża Zbyszka. Pracuję jako sekretarka, poza tym prowadzę własną działalność pod nazwą Formica-Dekoracje. 


https://www.youtube.com/channel/UCFxIVThEaaxL5wWZbV72t5A

https://www.facebook.com/Formicadekoracje

https://www.instagram.com/formica_dekoracje/?hl=pl


☆☆☆☆☆☆Justyna Niemczynowicz Ti-Tinka

Cześć,
nazywam się Justyna ale w SM znajdziecie mnie jako Ti-Tinka. 

Uwielbiam tworzyć kartki okolicznościowe, zaproszenia oraz drobne dekoracje.
Kocham pracę z wykrojnikami, lubię kwiaty i pastelowe kolory. Mój styl to taki skromny minimalizm, raczej bliżej mi do Clean & Simple niż do bardzo rozbudowanych kompozycji. Scrapbooking jest dla mnie sposobem na relaks, wyciszenie i wyrażenie siebie. 

Prywatnie jestem żoną i mamą trójki aktywnych maluchów, kocham koty i kolor niebieski. Mieszkam w Warszawie i marzę o domu z ogródkiem.

Moje prace można zobaczyć na:

- blogu: http://ti-tinka.pl/ 

- instagramie:https://instagram.com/titinkapl/

- facebooku: https://www.facebook.com/TiTinkaPL☆☆☆☆☆☆Ania Gawron - Cytrynowe Drzewo

Cześć!

Nazywam się Ania, ale w scrapowym świecie jestem bardziej znana jako cytrynowe drzewo. Z wykształcenia geograf i urbanista, ale gdzieś w głębi serca od zawsze byłam artystyczną duszą. Wycinam, kleję i tworzę scrapy od ponad 5 lat. Najbliższe memu sercu są scrapowe albumy i kartki na wszelkie okazje. Mój styl? Im prościej tym fajniej. Nie potrafię zakryć przepięknego papieru wieloma dekoracjami ;) Tworzę także scrapowe kursy i tutoriale.

Prywatnie jestem żoną i mamą kilkumiesięcznego Szkraba, lubię podróże, długie spacery i jazdę na rowerze, książki o medycznym zabarwieniu, Formułę 1 i serial Peaky Blinders :)

Moje prace możecie znaleźć tutaj:

www.cytrynowedrzewo.pl

https://www.facebook.com/cytrynowedrzewo

https://www.instagram.com/cytrynowedrzewo/

https://www.youtube.com/channel/UCt6Y1SzQ5feHMwImvHRES6A/videos


Z cytrynowym pozdrowieniem!


☆☆☆☆☆☆


Ula Piątkowska

Ula Piątkowska jest z nami już od jakiegoś czasu. Na Facebooku znajdziecie ją jako Scrapu-Craft Ula Piątkowska, a konto na Instagramie możecie znaleźć tutaj. Jej przygoda z papierem zaczęła się 4 lata temu, kiedy zrobiła pierwszego boxa dla siostrzenicy. Odnalazła swoją pasję w scrapbookingu, który pochłonął ją bez reszty. Uwielbia tworzyć exploding boksy wypchane zrobionymi przez siebie kwiatami.


Ula Piątkowska has been with us for some time. On Facebook you can find her as Scrapu-Craft Ula Piątkowska, and you can find her Instagram account here. Her adventure with paper began 4 years ago when she made the first box for her niece. She found her passion in scrapbooking, which absorbed her completely. She loves to create exploding boxes stuffed with flowers she made.


https://www.facebook.com/scrapucraft/

https://www.instagram.com/scrapu_craft_ula_piatkowska/


☆☆☆☆☆☆


Tatiana Yasinskaya


Witajcie! Nazywam się Tatiana i pochodzę z Rosji. Od urodzenia mieszkam w północnym Kaukazie. Opiekuję się córką i synem oraz sześcioma kotami i psem. Moja miłość do scrapbookingu zaczęła się pod koniec 2017 roku. Kocham równie mocno: papier i tekturki, klasyczne albumy i mixmedia. Jestem szczęśliwa, że jestem częścią naszej wspaniałej ekipy.


Hello everybody.

My name is Tatiana and I’m from Russia. I have been living in the North Caucasus since I was born.  I take care of my daughter and son as well as six cats and one dog. My passion for scrapbooking started at the end of 2017. I love all with the some passion: the paper and chipboards, classic albums and mixmedia. I’m so happy to be a part of our wonderful team. 

https://www.facebook.com/yasi.tatyana/

https://www.instagram.com/yasitatyana/

☆☆☆☆☆☆


Aneta Michniewicz - Manufaktura Anety

Kreatywność i niespożyte pokłady energii są moim znakiem rozpoznawczym. 

"Rób co lubisz a nie będziesz musiał pracować" - zawodowo spełniam się w szkole a prywatnie będąc mamą Aleksandra i Igi. 

Scrapbooking to dla mnie forma relaksu, spełnienia się artystycznie. Bardzo lubię kolorować odbitki stempli oraz tworzyć męskie prace.

Cieszę się, że będę mogła Was inspirować! ☆☆☆☆☆☆Paulina Pomochaczi - MaloMalo.pl


Cześć! Jestem Paulina Pomochaczi (MaloMalo.pl) - kreatywna mamuśka uciekająca przed nudą. Uwielbiam dobrą kawę i oscypki. Tworzę do zawsze, lubię poznawać nowe techniki i eksperymentować. Jestem chodzącym chaosem tryskającym pozytywną energią. Z zapałem podchodzę do nowych projektów. Cardmakingiem zajmuję się od 16 lat, a scrapbooking poznałam cztery lata temu i pokochałam go od pierwszego klejenia. 

Do tej pory tworzyłam kartki, exploding boxy i albumy, a w tym roku poznacie mnie od strony bardziej malarskiej i mixmediowej.     https://www.instagram.com/malomalo.pl/?hl=pl

https://www.facebook.com/MaloMalo.pl.handmade


☆☆☆☆☆☆
Magda Ciuba - Lulaczkowo

Cześć :) Nazywam się Magda Ciuba, z wykształcenia jestem filologiem angielskim, ale przede wszystkim jestem szczęśliwą żoną i mamą już prawie 6 letniego urwisa, który tak jak ja kocha najróżniejszego typu ręczne prace. To właśnie między innymi dzięki niemu powstała moja ukochana pracownia Lulaczkowo, w której na co dzień tworzę przeróżne papierowe pamiątki, a także szyję dla najmłodszych. Można więc powiedzieć, że udało mi się zamienić swoją pasję w pracę, która daje mi masę satysfakcji :)☆☆☆☆☆☆


Marzena Ziuziakowska - Macarena

Cześć! 

Na imię mam Marzena ale w przestrzeni kreatywnej, od około 10 lat, ukrywam się pod nickiem Macarena. Umysł mam raczej humanistyczny, skończyłam filologię hiszpańską i myślę, że już zawsze będzie to mój ukochany język. Jestem kreatywną Wodniczką, wciąż odkrywam nowe rzeczy, ciekawią mnie nowe techniki, style, możliwości. Głównie tworzę kartki w technikach mixed-mediowych (również boxy, albumy, dekoracje, notesy i inne)

Uwielbiam struktury, tekstury, warstwy, styl vintage, surowy, industrialny ale też romantyczny, retro i shabby. 


https://www.facebook.com/macarenacreativa


☆☆☆☆☆☆Izabela Różalska - Iza Od ręki


Cześć! Jestem Iza i uwielbiam scrapbooking. Tworzę przede wszystkim albumy, exploding boxy, kartki. Lubię wyzwania i często próbuję zupełnie innych technik i form. Jestem mamą dwóch wspaniałych nastolatków i żoną cudownego człowieka. Kocham swoje życie i cieszę się, że mogę Was inspirować.

 

https://www.instagram.com/od_reki_/

https://www.facebook.com/kartkiodreki/


☆☆☆☆☆☆

Dorota Streng - Twórcze Podróże

Witajcie
mam na imię Dorota. W sieci działam jako Twórcze Podróże. Gdynianka z urodzenia, ale od kilku lat szczęśliwie mieszkam na wsi. Swoją przygodę z rękodziełem zaczynałam od decoupage, później mixed media zawładnęły zdecydowaną większością mojego wolnego czasu. Jakieś 3 lata temu połknęłam scrapbookingowego bakcyla. Bardzo lubię lączyć te techniki. Staram się robić różnorodne prace, najczęściej z odrobiną rdzy, z małymi elementami, w steampunkowym stylu co sprawia mi ogromną frajdę.
Jest mi niezmiernie miło, że będę mogła tworzyć dla LL&LD inspirując Was. 


☆☆☆☆☆☆Angelique Crêté - Boule de scrap


My name is Angelique Crêté, I'm 40 and I'm French. 

I live in a village close to Brest, close to the sea, which is called Plouescat with my two children.

 I work on a farm, where we grow strawberries, raspberries, blackberries and tomatoes.

 

My wonderful work allows me to enjoy the most beautiful moments of childhood of my children, and give me time to scrapbooking, perfect combination of all my passions, photography, paper sculpture, and many others. Because this passion constantly evolving allowing me to try new techniques and take still fun to capture our wonderful family times.

I have the chance also to teach my passion during workshop with adults but also to introduce younger. 

I love sharing, this is why I created many tutorials pictures or videos that I shared on my social networks for free. It is a real pleasure to see the achievements of others thereafter, inspired by my tutorials.

I do not stop to a design style, I touch everything and I evolve according inspiration. I can create a series of cards, to layouts, altered objects, mini-album, or my favorite pastime of time creating objects completely paper, paper sculptures. This is one of my biggest strengths of design, be versatile and able to adapt myself to my inspiration, inspiration comes largely Graphic45 papers.

By cons, it is true that I evolve more easily in the world of vintage, the world of shabby. I have a great passion for it, for old things, old posters, old photos, old movies, old toys, short a source of endless inspiration.

I like to create original projects, of the plan design, and of the conception of paper project.

https://www.instagram.com/boule_de_scrap/?hl=fr

https://youtube.com/user/Engielilou


☆☆☆☆☆☆
Ewa Kuraś - Le Secret Art Eve

Mam na imię Ewa i w sieci istnieję pod nazwą swojej firmy Le Secret Art Eve Ewa Kuraś.

Scrapbookingiem i wszelkimi pracami ręcznymi, w tym mixedmediami zajmuję się już wiele, wiele lat, jednak w mediach zaistniałam jakiś czas temu.

Uwielbiam tworzyć i wymyślać kartki płaskie i przestrzenne, nietypowe, albumy, czekoladowniki, ozdabiać mini komódki, tworzyć kwiaty w foamiranu jak i z papieru akwarelowego. Chętnie też sięgam po mixedmedia - chlapię, gessuję, robię wyciski z foremek, odlewy i tworzę prace przestrzenne, efekt rdzy, efekt bursztynu i tym podobne cuda. Bardzo lubię embossing na gorąco jak i wytłaczany w maszynce. Chętnie też wykorzystuję w swoich pracach kolorowane stemple i nakładanie koloru przez szablony. 

Uwielbiam dzielić się swoim doświadczeniem i zachęcać innych do twórczego działania. Prywatnie jestem matką i żoną oraz opiekunką i miłośniczką wielu odratowanych kotów.


https://www.lesecretarteve.eu/

https://www.facebook.com/LeSecretArtEveEwaKuras

https://www.youtube.com/channel/UClKgX5Gh7H3uacefJbAnxEQ

https://www.instagram.com/le.secret.art.eve.ewa.kuras/


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz