poniedziałek, 19 czerwca 2017

Tekturki ślubne i papier do scrapbookingu - nowość

Scrapbooking pełna parą wkroczył właśnie w sezon ślubów. W końcu letnie miesiące są bardzo popularne na tę uroczystość. Laserowe LOVE nie zostaje w tyle. Nowości, do Waszych pięknych, ślubnych prac, już rozgościły się na naszych półkach. Dzisiaj, wyjątkowo, poznacie dwa produkty. 

Tekturki ślubne i papier do scrapbookingu



Zacznijmy od papieru. Spodobała Wam się kolekcja "Pink and blue JOY". Mam więc dobrą wiadomość. Asortyment sklepu wzbogacił się o podobne papiery w zielono beżowych kolorach. Przywitajcie kolekcję "Beige and green JOY ". Wykorzystacie je na pewno nie tylko w ślubnych projektach.


Druga nowość to tekturki ślubne.  Bardzo duża kolekcja tekturowych elementów. Znajdziecie w niej naprawdę świetne elementy. Napisy, ażurowe wzory, ramki, ornamenty i wiele, wiele innych.


Kolekcja "Simple Wedding", jak widać, jest w całkiem innym stylu niż dotychczasowe projekty. Podoba się Wam? Jeśli tak, to zapewne ucieszy Was fakt, że niedługo dużo więcej takich projektów trafi na półki sklepu Laserowe LOVE.
Mając papier do scrapbookingu "Beige and green JOY" i tekturki "Simple Wedding", potrzebujecie już tylko baz do wykonania pięknej, ślubnej pracy. Przypominam więc, że na półkach sklepu Laserowe LOVE goszczą bazy i koperty w różnych kolorach oraz rozmiarach. Mamy też pudełka do kartek i exploding boxów.

Koperty ekologiczne EKO KRAFT 100g Delta K4 (156 x 156 mm) ecru 10 szt.
Pudełko na kartkę Z OKIENKIEM - 15x15x2,5cm - Rzeczy z Papieru

Na specjalną uwagę zasługują ażurowe pudełka do kartek.

Pudełko Serce Indiana na kartkę/album, 16x16 cm, z beermaty Pudełko Ażur liście na kartkę/album, 16x16 cm, z beermaty Pudełko Koronka Indiana na kartkę/album, 16x16 cm, z beermaty

Inspiracje


Nie macie jeszcze pomysłu na nasze nowe produkty? Członkinie DT przygotowały wiec dla Was inspiracje z tekturkami ślubnymi i papierem "Beige and green JOY".
Ewelina przygotowała kartkę ślubną z tekturowym napisem i uskrzydlonym sercem. Oczywiście do wykonania pracy, posłużyły jej nasze nowe papiery do scrapbookingu.




Aneta przygotowała dwie mediowane kartki. Jedna z beżowych papierów, druga z zielonych. Oczywiście oba kolory pochodzą z kolekcji "Beige and green JOY".






Agnieszka tym razem wykonała ślubny exploding box, wykorzystując nową kolekcję papierów. "Upiekła" również tort weselny.  Ścianki ozdobiła nowymi tekturkami - para młoda oraz napisem "W dniu ślubu". Wieczko ozdabiają serca z przeszyciami.







Basia również wykonała ślubny exploding box, w którym połączyła beżowy papier z najnowszej kolekcji z różowym arkuszem z kolekcji "Pink and Blue Joy". Jak widzicie, te kolekcje świetnie się uzupełniają. Ścianki boxa zdobią tekturki z zestawu "Zakochane wesele" oraz duże serce "Mr Mrs".





Hania przygotowała kartkę w pudełku. Do wykonania kompletu wykorzystała beżowe strony papieru. Kartkę ozdobiła tekturką w kształcie serca z napisem. Napis oraz serduszka znalazły się również na pudełku.





W pracach wykorzystano:

    

Pozdrawiam

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz