czwartek, 6 lipca 2017

Papier do scrapbookingu Lavender Date – nowość w Laserowe LOVE


Asortyment sklepu ciągle się powiększa. Właścicielka marki Laserowe LOVE nie próżnuje i tworzy dla nas coraz ciekawsze projekty. Dzisiaj dzień kolejnych nowości. Jeśli jednak czekacie na tekturki, to nie tym razem.

Papier do scrapbookingu Lavender Date – nowość w Laserowe LOVE


Przedstawiam czwartą już kolekcję papierów marki Laserowe LOVE.  Lavender Date daje wiele możliwości. Romantyczny fiolet, piękne szarości i głęboka zieleń pozwolą Wam stworzyć naprawdę cudowne projekty.

Lavender-Date.jpg

Dodatkowo w skład kolekcji wchodzą paski, na których znajdziecie m.in. elementy do wycięcia.

        

Dzisiaj, w ramach przedstawienia dodatków pasujących do nowych papierów, skupię się na tekturkach. Dzięki temu zobaczycie, jak bardzo uniwersalna jest kolekcja  Lavender Date.

Zacznę może od czegoś na czasie, czyli od ślubów. Nowe papiery do scrapbookingu marki Laserowe LOVE, będą świetnie się komponowały z klasycznymi tekturkami Wedding Day lub całkiem odmienną  kolekcją Simple Wedding.

Tekturka - Dorożka w małym owalu - Wedding Day Tekturka - Młoda Para 5 szt. - Wedding Day Tekturka - Zakochani, sukienka w sosenkę - Wedding Day
Tekturka - Mrs Mr w wianku - Simple Wedding Tekturka - Napis W Dniu Ślubu z ornamentami - Simple Wedding Tekturka - Sukienka i garnitur - Simple Wedding

Jako że motywem przewodnim nowej kolekcji papierów do scrapbookingu jest lawenda, możecie stworzyć cudowne prace ślubne w stylu shabby chic. Warto przypomnieć więc kolekcję tekturek Sweet Lavender.

Tekturka - MR MRS - Sweet Lavender Tekturka - Serce z obrączkami i lawendą - Sweet Lavender Tekturka - Obrączki ślubne z lawendą - Sweet Lavender

Wyżej wspomniana kolekcja to także piękne projekty 3D do boxów.

Tekturka - Koszyk okrągły - Sweet Lavender Tekturka - Ławeczka - Sweet lavender Tekturka - Rower 3D - Sweet Lavender

Posiada ona też uniwersalne elementy np. ramki, z którymi można stworzyć prace urodzinowe lub imieninowe.

Tekturka - Doniczka z lawendą - Sweet Lavender Tekturka - Ramka okrągła - Sweet Lavender Tekturka - Rower retro - Sweet Lavender 

Czyli już wiecie, że kolejną okazją do wykorzystania papieru do scrapbookingu Lavender Date będą urodziny i imieniny. Na półkach sklepu Laserowe LOVE znajdziecie mnóstwo tekturek, które doskonale będą pasowały do takich prac.

Tekturka - Napis - W Dniu Urodzin - Emma & Billy Tekturka - Tort - Rosa Italia  Tekturka - Ramka z różą

Lavender Date zawiera też arkusze papieru w jasnych, delikatnych kolorach. Te pięknie się wpasują w prace z okazji Chrztu Świętego.

Tekturka -  Chrzcielnica z konwaliami- Baby lily Tekturka - Gołąb na chrzest 4 szt. - Baby lily Tekturka - Napis - Ja Ciebie chrzczę - Baby lily

Inspiracje


Trzy projektantki z naszego DT już pocięły papier do scrapbookingu Lavender Date. Zobaczcie, jakie inspiracje dla Was przygotowały.

Karolina wykonała ukwiecony komplet ślubny. Wykorzystała arkusz 01 i tekturową bombkę.
Aneta zrobiła dwie kartki w fioletach. Użyła arkuszy 04 i 05 oraz paska z nowej kolekcji.

Agnieszka przygotowała kartkę z okazji ślubu. Wykorzystała dwa jasne arkusze z kolekcji Lavender: 03 i 04. Dodatkowo z papieru wycięła koronkę, którą podkleiła kosteczkami 3D.
Całość ozdobiła ramką owalną z góralskim ornamentem i siatką, na którą przykleiła serca ze ściegiem.

W pracach użyto:


  

Pozdrawiam


2 komentarze:

  1. Cudne nowości a prace z nich stworzone są obledne :)

    OdpowiedzUsuń
  2. pierwsza kolekcja wysoko postawiła poprzeczkę ale widzę że i nowa kolekcja jest cudowna ...

    OdpowiedzUsuń