niedziela, 23 lipca 2017

Papier do scrapbookingu - nowość w Laserowe LOVE


Laserowe LOVE wkroczyło w sezon wakacyjny. W ubiegłym tygodniu Basia obiecywała Wam nowości, które idealnie będą pasowały do morskich tekturek z kolekcji "Ocean Adventure". Mam nadzieję, że rozbudziła Waszą wyobraźnię i jesteście gotowi na dzisiejszą premierę?

Papier do scrapbookingu – kolekcja "Nautical Holidays "


Przedstawiam Wam morską kolekcję papierów do scrapbookingu - "Nautical Holidays". To już czwarty zestaw marki Laserowe LOVE.


Kolekcja jest bardzo wszechstronna. Utrzymana co prawda w marynistycznej kolorystyce, ale na tych papierach do scrapbookingu znajdziecie też bardzo uniwersalne wzory. Przecież kropki, paski i szewron dają nam mnóstwo niemorskich możliwości. Przekonacie się o tym, gdy obejrzycie dzisiejsze inspiracje.


Warto też wspomnieć o pięknie zestawionej kolorystyce kolekcji "Nautical Holidays ". Brąz, beż, czerwień i granat. Nie dość, że wygląda to świetnie, to jeszcze kolor jest idealnie nasycony. A to coś, co dla mnie, i zapewne dla wielu z Was, jest bardzo ważne.
Kolekcja, jak zwykle, wzbogacona jest o ciekawe paski.

    

Morskie dodatki znajdziecie w poprzednim poście z nowościami, który przygotowała Basia. Ja tylko dodam, że na półkach pojawiły się nowości, które na pewno wpiszą się w klimat i kolorystykę nowych papierów do scrapbookingu. Są to na przykład nowe kolory tuszów Distress.

Poduszka z tuszem -Fired Brick  - Distress Mini Pad - Ranger

Inspiracje


Już o nich wpomniałam, teraz pora je przedstawić. Cudne prace z cudnego papieru.
Iza przygotowała przepiękny komplet ślubny w morskim klimacie. Pudełko zdobi tekturowy ster, a na kartce umieściła napis z kolekcji Di Mare.
Karolina wykorzystała morskie papieru do scrapbookingu do zrobienia kartki dla miłośnika...wędrówek. Wyszło to rewelacyjnie.Iwona udowadnia, że nie tylko statek w butelce wygląda super. Równie dobrze prezentuje się on na butelce. Stworzyła piękną ozdobę wykorzystując nowy papier do scrapbookingu, elementy z pasków i tekturkę z kolekcji Ocean Adventure.


W pracach wykorzystano:

Zestaw papierów 30x30 cm - Nautical Holidays - Laserowe LOVE

Tekturka - Napis Małżeństwo to morze Di Mare  Tekturka -Ster -Ocean Adventure 

Pozdrawiam


3 komentarze:

  1. piękne prace a te papiery idealnie pasują do wielu okazji !

    OdpowiedzUsuń
  2. To już wiem, na co czekałam z robieniem swojego wakacyjnego albumu. Cudne są!

    OdpowiedzUsuń