niedziela, 6 sierpnia 2017

Morskie tekturki - nowość w Laserowe LOVE


Lipiec obfitował w wakacyjne nowości. Przedstawiliśmy kolekcję tekturek "Ocean Adventure" oraz papier "Nautical Holidays". Nie myślcie jednak, że postawiliśmy kropkę nad "i" w tej sprawie. Wakacje trwają, więc na półkach sklepu Laserowe LOVE jeszcze więcej letnich produktów.

Morskie tekturki – nowość w Laserowe LOVE


Dzisiaj poznacie kontynuację  kolekcji morskich tekturek "Ocean Adventure". Wzbogaciła się ona o cudowne ramki z wakacyjnymi motywami.

morskie tekturki ramki

Te tekturki to kolejne projekty, które są rysowane ręcznie. Ich styl doskonale wpisze się w prace związane z szalonymi, wakacyjnymi wojażami.
Kolekcja rozszerzyła się też o ciekawe napisy. Znajdziecie tu uniwersalne słowa, a także sentencje nawiązujące do morza. Wasze kartki i albumy nabiorą pięknej oprawy z tymi produktami.

morskie tekturki napisy

Morskie tekturki będą doskonale komponowały się z kolekcją papierów "Nautical Holidays".


Jednak na półkach sklepu Laserowe LOVE nie brakuje innych producentów, którzy też zasługują na wspomnienie, skoro mowa o morzu. Papiery w morskim klimacie znajdziecie w ofercie "Piątek Trzynastego" i "UHK Gallery".

Zestaw papierów - NAD BRZEGIEM MORZA - 30,5 cm x 30,5 cm - Piątek Trzynastego Zestaw papierów -  LOFT MARINA - 30x30 cm - UHK Gallery Zestaw papierów -  Provence AQUARIUS - 30x30 cm - UHK Gallery

Macie papier i morskie tekturki. Dalszy wybór produktów zależy od tego, co zamierzacie stworzyć. Będzie to pocztówka z wakacji, czy kartka dla pasjonata morza? A może stworzycie tag dla kogoś, kto kocha wodne i podwodne przygody? Nieważne. Wszystko, co potrzebne znajdziecie na półkach sklepu Laserowe LOVE.

Baza - Tag zawieszka 70x120 Baza kartki 13,5x13,5 cm, 10szt. Baza cyferkowa - 18, 4 szt. 

Dla tych, którzy nasze morskie tekturki chcą umieścić na albumie, też znajdą się odpowiednie bazy w sklepie.

Baza albumu 30x30 cm - Podstawowa Baza albumu - Aparat Baza albumu - Latarnia Di Mare

Mam nadzieję, że będziecie się świetnie bawić z naszymi produktami. Teraz pora pokazać, jak bawiły się nasze projektantki.

Inspiracje


Dziewczyny z DT postawiły dzisiaj na kartki. Wszystkie wykorzystały nową kolekcję papierów do scrapbookingu "Nautical Holidays", ale każda praca jest całkowicie inna. Sami zobaczcie.

Iza udowadnia, że morze bywa romantyczne. Wykonała pastelową pracę z kwiatami. Użyła tekturowej ramki oraz napisu.

morskie tekturki Iza

morskie tekturki Iza 1

morskie tekturki Iza 2

Basia w nową, tekturową ramkę oprawiła shaker box. W nim umieściła piasek z plaży. W ten oto sposób można wysłać trochę morza w świat.

morskie tekturki Basia

morskie tekturki Basia 1

Iwona przygotowała kartkę z tekturowym napisem. Doskonały upominek dla kogoś bardzo bliskiego.

morskie tekturki Iwona

morskie tekturki Iwona 1

W pracach użyto:

Zestaw papierów 30x30 cm - Nautical Holidays - Laserowe LOVE

Tekturka  - Kotwica - ramka okrągła - Ocean Adventure Tekturka - Cytat Miłość głęboka jak morze - Ocean Adventure Tekturka - Kotwica i ster-Ocean Adventure Tekturka - Napis Nie bój się - Ocean Adventure 

Pozdrawiam
1 komentarz: