wtorek, 26 grudnia 2017

Nadchodzi nowy rok

Nadchodzi nowy rok, a wraz z nim zmiany. Ten post jest szczególny, ponieważ to mój ostatni post na blogu Laserowe LOVE. Przede mną inne wyzwania, a przed Wami piękne inspiracje nowych projektantów. Chciałabym podziękować właścicielce marki, Renacie, za możliwość przynależenia do tak świetnego zespołu. W trakcie ostatniego roku, w naszym DT były śluby, narodziny i wszystko to przeżywałyśmy wspólnie. Pomimo dzielących nas kilometrów, łączyły nas świetne relacje i tego nie zamierzamy zmieniać. Dlatego i moim koleżankom z DT dziękuję za wsparcie, wyrozumiałość i cudowną atmosferę, w której działał nasz zespół.
Moją ostatnią inspiracją, chciałabym nawiązać do tego, że nadchodzi nowe. Dlatego też mam dzisiaj do zaprezentowania kalendarze na rok 2018, bo czy nowy rok nie jest najlepszym momentem do dokonywania zmian?
Oba kalendarze są trochę shabby chic wymieszane z rustykalnym stylem. A jednak każdy inny.


Pierwszy jest wykonany z papieru kraftowego i stron starej książki. Między warstwy wkomponowałam dmuchawiec z ramki Laiteron.
Drugi natomiast, oprócz papieru kraftowego, ma także papierową falbankę z kolekcji "Coffe Time". W jego kompozycji znalazło się miejsce na tekturowy ornament z konwaliami.

W projektach użyłam:

Tekturka - Ramka dmuchawiec - Laiteron Tekturka - Ornament - konwalie - Baby lily Zestaw papierów 30x30 cm - Coffee Time - Laserowe LOVE  Papier 30x30cm - Eko kraft - 300g  

Pozdrawiam i do zobaczenia gdzieś w internecie 


2 komentarze:

  1. Przepiękne kalendarze Milenko, a te papiery Coffee Time są przecudne wręcz. Chyba musze je mieć ;) Życzę dalszych interesujących przeżyć i doświadczeń w życiu blogowym, jak i poza nim :)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Dziękuję :) PS. wszystkie papiery Laserowe LOVE są cudowne ;)

      Usuń