sobota, 30 grudnia 2017

Warto wiedzieć, warto znać - Memories

U schyłku roku witam Was po raz ostatni w cyklu "Warto wiedzieć, warto znać". Przypomnieliśmy Wam w nim kolekcje tekturek głównie do prac tematycznych. Dziś także pojawi się tu szczególna kolekcja, do wykorzystania m.in. przy okazji zbliżających się dni babci i dziadka, ale nie tylko.

Memories


to spora ilość napisów, do wykorzystania w kartkach i albumach, a wśród nich także cytaty. Motywy przewodnie tej kolekcji to elegancka siateczka w stylu vintage, którą możecie spotkać w ramkach i tłach, a także kontury róż, które występują głównie w ramkach.

  
  
  

Spójrzcie, jak tekturki z kolekcji "Memories" wykorzystały nasze projektantki z DT:

Agnieszka przygotowała kartkę ślubną, którą wykonała z papierów z kolekcji "Lavender Date". W pracy umieściła ramkę oraz złączone serca z Zestawu serc ze ściegiem.Ewelina zrobiła kartkę z okazji Dnia Babci. Wykorzystała cytat oraz ramkę z różami.Aneta wykonała kartkę okolicznościową z tekturką "Kochanej Siostrze". Tekturka jest częścią shaker box. Do wykonania kartki użyła papierów z kolekcji "Beige and Green Joy".
Hania wykonała delikatną kartkę dla mamy. Tekturki w formie cytatu oraz ornamentu roślinnego wytuszowała, aby współgrały z różowymi kwiatami.
Iwona natomiast użyła tekturek z cytatami w dziecięcym albumie.
Jak sami widzicie, kolekcja "Memories" daje duże możliwości upamiętnienia różnych rodzinnych uroczystości. Pamiętajcie o niej w nadchodzącym roku!

Pozdrawiam serdecznie

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz