O nas

Laserowe LOVE jest projektem powołanym do życia przez Agencję Reklamy STUDIOGRAFIC, w celu pokazania piękna, jakie można stworzyć z połączenia ludzkiej wyobraźni i lasera.

Agencja Reklamy STUDIOGRAFIC założona została w roku 2006 i w swojej działalności wykorzystuje lasery YAG i CO2. W pracy agencyjnej zajmujemy się głównie projektowaniem graficznym i znakowaniem, jednak niewiele zamówień wymaga twórczości artystycznej. Dlatego powstało Laserowe LOVE.

Z każdym dniem pojawiają się nowe pomysły, zarówno graficzne jak również na rozwój przedsięwzięcia. Zaczęliśmy od projektowania tekturek, później pojawił się pomysł organizacji warsztatów. Teraz prowadzimy również sklep internetowy oraz stacjonarny z materiałami do rękodzieła.

W grudniu 2016 Zespół Laserowe LOVE powiększył się o grono 11 wspaniałych Projektantek, które wykorzystując nasze produkty, tworzą swoje wspaniałe dzieła (nie tylko z papieru).

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi pracami na blogu oraz asortymentem w sklepie internetowym. Każdego, kto znajdzie chwilę, zapraszamy również do naszego sklepu stacjonarnego w Rzeszowie, chętnie wypijemy razem kawę.

Zespół Laserowe LOVE.

Właścicielem marki jest Agencja Reklamy STUDIOGRAFIC
ul. Popiełuszki 2, 35-328 Rzeszów.
tel. 880 900 050
laserowe2love@gmail.com
www.laseroweLOVE.pl
FB LaseroweLOVE

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz