Nasz DT

Witajcie!
To my, Design Team Laserowe Love.

Przedstawiamy nasze Projektantki:


Nazywam się Agnieszka, w internecie posługuję się nickiem: chanya13. Swoim papierowym hobby zajmuję się od 4 lat. Kolorowy świat papierów pozwala mi się zrelaksować po ciężkim dniu pracy, rozjaśnia pochmurne dni, jest świetną terapią antystresową. Robię głównie kartki, exploding boxy, notesy oraz przepiśniki. Ostatnio coraz bliższe memu sercu są albumy i prace mediowe. Uwielbiam kolor i kontrast. Często zdarza mi się łączyć "nietypowe" wzory lub sięgać po kolory "nieodpowiednie" na daną okazję. Lubię prace wielowarstwowe, z mnóstwem dodatków, na bogato. Często sięgam po własnoręcznie robione kwiaty. Mam słabość do prac w kolorze różowym i fioletowym. Poza papierem swój wolny czas dzielę pomiędzy ogród, góry... i koty.

BLOG cardmakinghobby
FB cardmakinghobby
Instagram: chanya.13
Pinterest: chanya13

Jestem Aneta i nie lubię pisać o sobie, za to kreatywność i niespożyte pokłady energii są moim znakiem rozpoznawczym. "Rób, co lubisz, a nie będziesz musiał pracować" - zawodowo spełniam się w szkole, a prywatnie będąc mamą. Scrapbooking to dla mnie forma relaksu, spełnienia artystycznego. Na początku robiłam kartki, później zainteresowały mnie exploding boxy. W końcu, w Szczecinie, pojawiła się Cynka ze swoimi warsztatami i miałam okazję zrobić pod jej fachowym okiem swój pierwszy album. Pochłonęło mnie to! Jednak cały czas z zazdrością patrzyłam na mixed mediowe prace. Kupiłam pierwsze gesso, pastę oraz mgiełki. Oglądałam dużo YT. Nie wychodziło tak jak trzeba. Miałam znów szczęście, ponieważ w szczecińskich DecoKreacjach pojawiła się Cynka z blejtramowymi warsztatami. Wtedy dużo się nauczyłam. Teraz sama mediuję, coraz bardziej mi się to podoba.

FB manufaktura.anety

Nazywam się Basia, w internecie można mnie znaleźć jako Lu Luu Craft. Kocham papier od pięciu lat. Na co dzień jestem wiolonczelistką i mamą dwójki szalonych dzieciaków. Wolny czas - którego mam niewiele - poświęcam rozwijaniu mojej papierowej pasji. Lubię proste, minimalistyczne i przemyślane kompozycje, a estetyka i dopieszczanie detali w pracach to moja mała obsesja. Ciągle też doskonalę warsztat fotograficzny, aby wiernie ukazać te wszystkie szczegóły, nad którymi pracuję nocami... Po prostu uwielbiam to!

FB: luluucraft
BLOG: www.watacukrowa.blogspot.com
Instagram: luluucraft

Nazywam się Ewelina, w blogosferze występuję jako Craft Ewelina. Miłość do papieru jest we mnie od dziecka i tylko rodzice wiedzą jak niezliczone ilości zeszytów, notesików, kalendarzyków wypełniały szuflady mojego biurka. Jednak, dopiero gdy poznałam scrapbooking, stwierdziłam, że to jest właśnie to! Tworzę albumy, kartki, notesy, głównie przedmioty użytkowe, najchętniej w stylu nowoczesnym, prostym i eleganckim, ale czasem zaszaleję z kwiatami albo mediami. Jeśli chcecie zobaczyć coś więcej z mojej twórczości to zapraszam na mojego bloga oraz stronę na FB.

FB: Craft Pracownia
BLOG Craft Pracownia

Mam na imię Hania, w wolnych chwilach tworzę kartki, jednak głównie zajmuję się zaproszeniami i wszelkimi dodatkami ślubnymi. W mojej zacisznej pracowni spędzam większość dnia, a gdy tylko dzieci zasną, to tworzę do późnych godzin nocnych. Czasami dla odmiany lubię robić na drutach lub zaszywam się z dobrą książką i kubkiem aromatycznej herbaty przy kominku.

FB ZaproszeniaDodatkiKartki

Hej! Jestem Iwona i w kilku słowach chciałabym Wam pokazać kim i jaka jestem.
Zatem: jestem mężatką, zakochaną w swoim mężu od ładnych paru lat. Jestem właścicielką niesamowicie nakręconego psiaka, który dostarcza wielu radości, nawet w najbardziej pochmurny dzień. Jestem osobą, dla której scrapbooking to nie tylko hobby i sposób na spędzanie czasu wolnego. Przede wszystkim jest to sposób na tworzenie rzeczy, które wywołują radość i uśmiech na twarzy drugiego człowieka. Bo czyż nie o to chodzi, jak o dawanie powodów do uśmiechu? Zwłaszcza, gdy są wyjątkowe,
niepowtarzalne i wykonane ręcznie? Oczywiście, ze tak!

FB things2lovepl
BLOG things2love

Mieszkam w małym miasteczku na wschodzie Polski. Rękodziełem zajmuję się niemal od zawsze, ale scrapbookingiem, który zawładnął moim sercem, od siedmiu lat. Najczęściej tworzę albumy, które pokochałam od pierwszego spojrzenia, kartki, przy których najwięcej się nauczyłam, oraz layouty, z którymi zmierzyłam się stosunkowo niedawno (do tej pory nie wiem, jak to się stało, że nie zdecydowałam się na to wcześniej). Na moim warsztacie pojawiają się też inne formy, więc na pewno znajdziecie coś godnego uwagi.  Poza pochłaniającym czas hobby (które jest również moją pracą), mam jeszcze życie rodzinne - mąż i trzy córki są dla mnie wsparciem duchowym, a niekiedy także dodatkowymi rękami do pracy.

FB AnnaMariaPracowniaArtystyczna
BLOG annamaria-radzyn.blogspot.com

Mam na imię Karolina i mam 24 lata. Ze scrapbookingiem jestem związana od 7 lat, jednak moja wielka miłość do papieru trwa już od dzieciństwa. W sieci prezentuję swoje prace pod pseudonimem maarchewkowa. Każdą wolną chwilę staram się spędzać przy biurku, które ugina się pod stertą papierów, w mojej przytulnej pracowni, gdzie maleńkie ścinki nieustannie oblegają podłogę, a doba nie wystarcza na realizację wszystkich pomysłów. Tworzę głównie kartki i pudełka, ale także albumy... i wszystko inne, co podpowie wyobraźnia. Poza moją pasją nie wyobrażam sobie życia bez bliskich mi osób, dobrej kuchni… i słodyczy.

BLOG maarchewkowa
FB MaarchewkowaHandmade

Mam na imię Karolina, mam 18 lat. W moim słodkim świecie pieczenia i dekorowania jestem już od 4 lat. Uwielbiam piec różnego rodzaju ciastka, torty, ciasta, babeczki i inne słodkości, a jeszcze bardziej kocham je dekorować. Każdego dnia inspiruję się i przelewam swoją wyobraźnię i kreatywność na moje wypieki cukiernicze. Poza kuchnią, uczę się śpiewu - od 13 lat, fotografuję wszystko, co mnie zachwyci, tańczę przy każdej pogodzie i pochłaniam mnóstwo książek... Jednym słowem, czuję się artystką. Tegoroczna maturzystka, która marzy o własnej cukierni i tworzeniu małych słodkich dzieł,które wywołają uśmiech na twarzy.

FB Smacznepiekno

Hej, z tej strony Milena, w internecie Mamokko. W świecie realnym mama i żona zaszyta na pomorskiej wsi, przy swoim biurku, na którym króluje papier. Pewnie domyślacie się już, że mój żywioł to scrapbooking i cardmaking. Związana z rękodziełem zawodowo od 2015 roku, prywatnie ciężko policzyć. Poza papierem wielką miłością darzę góry. Za chatkę w górach oddam nawet wszystkie przydasie.

FB Pracownia MamoKKo
BLOG papierkowe-i-inne

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz