sobota, 6 maja 2017

Tekturki 3D – nowość w Laserowe LOVE


Sezon komunijny chyli się ku końcowi. Oznacza to, że już niedługo w naszych pracowniach będą królowały prace ślubne i urodzinowe. Jeszcze dwa, trzy tygodnie i wszyscy rękodzielnicy odłożą na bok hostie, kielichy i krzyże. Zaczną szukać nowych produktów do swoich projektów.

Tekturki 3D – nowość w Laserowe LOVE


Na półkach sklepu Laserowe LOVE zagościły dzisiaj tekturki 3D. Idealnie się sprawdzą w exploding boxach z okazji urodzin i ślubu. Rower, ławka, taczka, a może ciężarówka? Co stworzycie z naszymi tekturowymi modelami?Tekturki 3D, chociaż wyglądają cudownie, bywają problematyczne. Dlatego po konsultacjach naszego DT, mamy dla Was kilka trików, które ułatwią pracę z tym produktem.

  • Najpierw napiszę o tuszowaniu i kolorowaniu. Warto zrobić to przed sklejeniem. Po pierwsze, będzie to łatwiejsze. Po drugie, media mogą nie pokryć miejsc, na które wypłynął klej.
  • W niektórych projektach ważna jest kolejność, dlatego nie spieszcie się z klejem. Można najpierw dopasować elementy bez użycia spoiwa.
  • Przy sklejaniu warto mieć przed sobą zdjęcie gotowego modelu. Na pewno łatwiej będzie dopasować poszczególne elementy układanki. Czasami trudno ułożyć takie miniaturowe puzzle 3D.
  • Kolejna rada to wzmacnianie konstrukcji. W niewidocznych miejscach można użyć więcej kleju. Projekt staje się wtedy stabilniejszy.

Mam nadzieję, że nasze rady ułatwią Wam pracę z tekturkami 3D.

Pora na stały punkt artykułu o naszych nowościach, czyli sprawdzenie, co znajduje się w sklepie.

Niedawno zagościły u nas nowe papiery do scrapbookingu, w pięknych kolorach.


Zestaw papierów do scrapbookingu - Day Dream - 30,5 x 30,5 cm - LemonCraft (1)   

Jeśli wolicie jednak bardziej stonowane barwy, to przypominam o kolekcji "Be with Me" Laserowe LOVE.

Zestaw papierów - Be with Me - 30,5 cm x 30,5 cm - Laserowe LOVE

Delikatne kolory znajdziecie także wśród takich producentów jak UHK Gallery lub Galeria Papieru.


A jeśli przyjdzie Wam się zmierzyć z pracą dla mężczyzny, to musicie odkryć nową kategorię w sklepie. Papiery w męskim klimacie.

Papier do scrapbookingu - SCL575 - ITD Collection

Z niektórymi tekturkami 3D można pięknie zestawić kompozycje kwiatowe. Doskonale się do tego sprawdzą drobne kwiatki dostępne w sklepie.

 Kwiaty papierowe - LITTLE ME - 40 szt. - DPCraft

Inspiracje


Przygotowałyśmy dzisiaj dla Was exploding boxy. Każda z nas użyła tekturki 3D. Zobaczcie, jak nam poszło.

Ja wykonałam pudełko na ślub. Na ściankach umieściłam wycięte grafiki, a na środku ustawiłam taczkę i płotek, które grają główne skrzypce w tym projekcie. Na przekór delikatnym, ślubnym projektom, użyłam soczystych kolorów.
Iwona również zrobiła ślubne pudełko. W swoim delikatnym projekcie użyła tekturowej ławki i papierów "Be with me". Na dwóch ściankach umieściła tekturowe napisy Laserowe LOVE.Aneta natomiast przygotowała pudełko na 40 urodziny. Na ściankach umieściła napisy, a na środku stoi tekturowy rower. Użyła papierów UHK Gallery z kolekcji Provence. Wieczko zostało ozdobione materiałowymi kwiatami i wycinankami z papieru.W naszych pracach użyłyśmy:

Zestaw papierów - Mała Dziewczynka - 30x30 cm - Piątek 13 Zestaw papierów - Be with Me - 30,5 cm x 30,5 cm - Laserowe LOVE  Tekturka - Płotek Di Mare Tekturka - Me & You - Sweet Lavender Napis - Dotąd dwoje, lecz jeszcze nie jedno, odtąd jedno, chociaż nadal dwoje 
Tekturka - Taczki 3D - Sweet Lavender Tekturka - Ławeczka - Sweet lavender 

Pozdrawiam i życzę wielu pięknych, przestrzennych projektów2 komentarze: