piątek, 10 lutego 2017

Tekturki komunijne - nowość w Laserowe LOVELuty prawie za pasem, co oznacza że sezon komunijny rozkwita coraz bardziej. Nasze pracownie zostały zawładnięte przez pastelowe kolory i delikatne dodatki. Pierwszą część asortymentu komunijnego już poznaliście. Teraz przychodzimy z drugą częścią.

  Produkty, które dzisiaj trafiły na półki sklepu, pozwolą Wam na stworzenie wyjątkowych pamiątek, albumów oraz zaproszeń, na tę piękną, wiosenną uroczystość.

Nowość – tekturki komunijne


Musicie wiedzieć, że tekturki komunijne, które trafiły na półki sklepu Laserowe LOVE, mogą zachwycić. Ramki, kielichy, napisy – same piękne projekty. Do tego bardzo uniwersalne, bo będą pasowały zarówno do prostego stylu, jak i do bardzo bogatych prac. Sami zobaczcie nową kolekcję El Santo Rosario :


Już wcześniej poleciłam kilka produktów, przydatnych przy tworzeniu prac na uroczystość Pierwszej Komunii Świętej. Dzisiaj zaprezentuję kolejne propozycje, które na pewno będą pomocne przy Waszych projektach.
Zacznijmy od papierów. W moich propozycjach nie może zabraknąć nowej kolekcji Galerii Papieru "Miłość dodaje skrzydeł", bo chociaż jest w stylu boho i wpisuje się w klimat Walentynek, to ma też kilka arkuszy w różu i beżu, które pięknie będą wyglądały w zestawieniu z tekturkami komunijnymi marki Laserowe LOVE.

  

W pracach dla chłopców doskonale sprawdzi się kolekcja UHK Gallery "Winter in avonlea". Wcale nie przeszkadza fakt, że to zimowa kolekcja, sami zobaczcie:

  

Ostatnio polecałam koronki, kwiaty i kryształki. To się oczywiście nie zmieniło. Jeśli jednak chcecie stworzyć bogatsze prace z tekturkami komunijnymi, koniecznie zerknijcie, jakie dziurkacze brzegowe ma w swojej ofercie sklep Laserowe LOVE.

  

Jeśli macie ochotę na większą zabawę, to na półkach niedawno zagościły formy silikonowe. Ich ażurowe wzory doskonale sprawdzą się na komunijnych pracach.

  

A na koniec, gdy tekturki komunijne pięknie zdobią Wasze kartki i zaproszenia, trzeba to wszystko w coś zapakować. Pora więc polecić świetnej jakości koperty w różnych rozmiarach i kolorach.

  

Inspiracje


Zobaczcie jak wykorzystałyśmy tekturki komunijne ze sklepu Laserowe LOVE. Oczywiście znowu jest delikatnie, bo przecież w takiej oprawie najpiękniej wygląda uroczystość Pierwszej Komunii Świętej.

Karolina

tekturki komunijne na komplecie Karoliny

tekturki komunijne na kartce Karoliny

tekturki komunijne na kartce KarolinyLaserowe LOVE Karolina

Basia

tekturki komunijne na albumie Basi

tekturki komunijne Laserowe LOVE Basia

Milena

tekturki komunijne na kartce i albumie Mileny

tekturki komunijne Laserowe LOVE album Milena

W naszych pracach użyłyśmy:

Tekturka - Napis Pierwsza Komunia Święta - duży El Santo Rosario Tekturka - Kielich z hostią ornamentowy - El Santo Rosario Tekturka - Ramka z kielichem ażurowym i hostią - El Santo Rosario
  Papier ekologiczny Eko Kraft A4 250g 20 ark. Papier - Celebration - MARZEC - 30x30 cm - UHK Gallery


pozdrawiamEnglish version

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz