poniedziałek, 6 lutego 2017

Bazy do kartek w kształcie cyfr - nowości w Laserowe LOVEBywa tak, że nasze umiejętności nie nadążają za naszą kreatywnością. Albo mamy pomysł w głowie, ale doskonale wiemy, że jego realizacja przysporzy nam wielu trudności. W tym momencie z pomocą przychodzą producenci i ich projekty, które mają ułatwić naszą pracę. Oczywiście nie są w stanie zaspokoić wszystkich naszych potrzeb, ale starają się jak mogą.

Nie oszukujmy się, kochamy rękodzieło, ale to nie oznacza, że musimy kochać cały proces twórczy tych przedmiotów. Jedni nie znoszą stempli i tuszu, inni farb i pędzli. To rzeczy, których można unikać. A co jeśli nie znosimy nożyczek i skalpela? Ciężko bez nich w scrapbookingu i cardmakingu. Pewnym rzeczom można jednak zaradzić.

Bazy do kartek w kształcie cyfr - nowości w Laserowe LOVE


Od wczoraj na wirtualnych półkach sklepu Laserowe LOVE goszczą świetne bazy do kartek w kształcie cyfr. Możecie zakupić je w trzech wersjach: w kolorach białym i kremowym oraz z papieru kraftowego. Ale to nie koniec. Jako osoba średnio lubiąca się ze skalpelem, jedną taką kartkę mogłabym wykonać, przy drugiej zaczęłabym rzucać różnymi rzeczami, przy trzeciej moje nerwy byłyby mocno zszargane. Jeśli też tak macie, to producent zadbał o Wasze nerwy. Do bazy w kształcie cyfry można zamówić papier i zlecić jego docięcie w kształt kartki, z zostawionym marginesem 2 mm. Proces zamawiania takiej usługi wygląda następująco: kupujecie bazę i wybrany papier. Do tego dokładacie usługę docięcia papieru. Na jednym arkuszu zmieszczą się cztery cyferki. Jeśli nie potrzebujecie takiej ilości, papier który zostanie, będzie spakowany do waszej paczki. Jeśli papier jest dwustronny, nie zapomnijcie napisać, która strona ma być na zewnątrz.

Przejdźmy teraz do tego, co można wykonać z pomocą bazy do kartek w kształcie cyfry. Tym razem nie wykażę się wielkim indywidualizmem i oczywiście polecę nowości do prac dziecięcych. Zaproszenia i kartki urodzinowe na pewno dużo zyskają z tymi produktami. Przy okazji polecę kilka rzeczy, które idealnie wpasują się w tę tematykę.
Skoro wspomniałam już o usłudze docięcia papieru do bazy, to musicie wiedzieć, że na półkach sklepu Laserowe LOVE jest z czego docinać.

Mamy już bazy do kartek w kształcie cyfr, mamy wybrany i docięty papier, to pora na dodatki. Na pewno przydadzą Wam się tekturki. Pokażę kilka propozycji.

Tekturka - Śpiący księżyc Tekturka - Balony Tekturka - Informatyka Back to school

A wisienką na torcie mogą być słodkie kryształki.

Kryształki samoprzylepne 6 mm - POSITIVE LIFE - 40 szt. - DPCraft

Inspiracje


Stałym punktem naszych tekstów o nowościach są inspiracje projektantek z DT. Nie inaczej jest tym razem. Zobaczcie, jak wykorzystałyśmy bazy do kartek w kształcie cyfr.

Iwona wykonała delikatną pracę z piękną, kwiatową kompozycją. Idealna dla jakiejś małej królewny. Sama docinała papier do bazy, cierpliwa z niej kobieta.

Bazy do kartek w kształcie cyfr

Bazy do kartek w kształcie cyfr

Ja poprosiłam o docięty kolorowy papier i wykonałam uniwersalną kartkę na pierwsze urodziny. Wnętrze kartki docięłam samodzielnie.

Bazy do kartek w kształcie cyfr

Bazy do kartek w kształcie cyfr

Hania wykonała delikatną pamiątkę w kolorze błękitnym z dodatkiem białego.
W naszych pracach użyłyśmy:

Baza cyferkowa - 1 rok, 4 szt.  

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz