sobota, 18 lutego 2017

Róża w ciemnej oprawieDzień dobry,

dziś postawiłam na piękną różę z tekturki, którą umieściłam na pierwszym planie uniwersalnej kartki. Dookoła niej dosyć dużo dzieje, użyłam wielobarwnych intensywnych papierów, więc różę zostawiłam taką "surową".

Gdy przygotowuję kartkę dla kogoś konkretnego nie zawsze mogę się "wyszaleć". Nie każdemu odpowiadają ciemne kolory, dużo wzorów, więc teraz gdy przygotowałam kartkę "do szuflady" mogłam poszaleć zgodnie z tym co mi w duszy gra.

Każdy kolorowy papier przykleiłam na Papier perłowy czarny tworząc wokół delikatną rameczkę odznaczając kolejne warstwy i kolejne elementy na pracy. Użyłam jednego papieru z kolekcji Nature's Spirit ScrapBerry's (zdradzę Wam, że już niebawem ta marka pojawi się w sklepie Laserowe love) Po jednej stronie jest właśnie ten wzór, który tak mnie urzekł -taki trochę indyjski prawda? Natomiast druga strona tego papieru jest znacznie delikatniejsza i o wiele jaśniejsza idealnie rozjaśniła całą pracę.
Dla uzupełnienia całości dołożyłam delikatną koronką oraz białe, z małym świecidełkiem, kwiatki z naszego sklepu.

Mam nadzieję, że moja praca przypadnie Wam do gustu i zainspiruje Was do stworzenia czegoś ciekawego. Może też postawicie na jakieś mocne barwy? A może ciekawy kształt? Powodzenia w twórczej pracy.

Aaaa jeszcze jedno, pamiętacie, że na naszym blogu trwa nasze Pierwsze wyzwanie? Temat tego wyzwania to "Biała zima z tekturką" prace można jeszcze zgłaszać do 20 lutego. Zachęcam do wzięcia udziału, gdyż czeka na Was atrakcyjna nagroda w postaci bonu 50 zł do wykorzystania w naszym sklepie.  
 
Użyte materiały: 


http://www.laserowelove.pl/pl/p/Papier-perlowy-czarny/120http://www.laserowelove.pl/pl/p/Tekturka-Roza/181
http://www.laserowelove.pl/pl/p/Kwiaty-papierowe-WHITE-40-szt.-DPCraft/840http://www.laserowelove.pl/pl/p/Koronka-bawelniana-biala-12-mm-x-4%2C3-m/331
Cieplutko Was pozdrawiam,


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz