poniedziałek, 6 listopada 2017

Tekturki świąteczne - nowość w Laserowe LOVE


U niektórych śnieg jeszcze nie spadł, ale w Laserowe LOVE powoli kończymy sezon świąteczno-zimowy. Dzisiaj ostatnie tegoroczne nowości związane ze świętami Bożego Narodzenia. Czyli nie pozostaje nam nic innego, jak uzupełnić zapasy i tworzyć.

Tekturki świąteczne - nowość w Laserowe LOVE


Kolekcja tekturek świątecznych "Winter Song" jest oczywiście kontynuacją papierów o tej samej nazwie.
Co znajdziemy w nowościach? Jak sama nazwa kolekcji wskazuje, nie może zabraknąć muzycznych motywów. Nuty, które bezpośrednio nawiązują do muzyki, czy wróbelki, które nawet zimą raczą nas swoimi piosenkami, to ciekawy dodatek do świątecznych kartek.

  

Będzie też sporo wianków i motywów roślinnych związanych z zimą.

  

W kolekcji nowych tekturek świątecznych znajdziecie również shakery, czyli znowu coś dla fanów shaker card.

 


A do tego duży wybór tekturek 3D.

  

Do prac z nowymi tekturkami świątecznymi marki Laserowe LOVE polecają się szczególnie dwie kolekcje papierów: "Winter Fun" i "Winter Song". Obie będą się prezentowały bardzo dobrze i nic nie stoi na przeszkodzie, by je połączyć. Wszak zieleń z czerwienią to klasyka na świątecznych projektach.

Winter Song - zestaw.jpg Winter Fun - zestaw.jpg 

Inspiracje


Aneta stworzyła mediową zawieszkę, która świetnie sprawdzi się jako dekoracja na choince lub oknie.  Można nią również wykorzystać zamiast taga, jako zawieszkę do prezentu. Do stworzenia pracy wykorzystała bombkę  z beermaty, tekturkę oraz mnóstwo dodatków. Całość delikatnie mieni i błyszczy się brokatem. Bombka została pomalowana białym gesso 13arts, a następnie przez własnoręcznie wykonaną maskę, nałożona pasta strukturalna.

Iza przygotowała tag, który może być dodatkiem do prezentu lub nietypową formą kartki świątecznej. Użyła papierów z kolekcji świątecznych Laserowe LOVE, shaker'a z kolekcji nowych tekturek świątecznych i napisu z kolekcji "Winter Fun".

Iwona wykorzystała przestrzenną śnieżynkę do wykonania prostej, ale efektownej ozdoby na choinkę.Ja wykonałam kartkę w nietypowym dla mnie formacie A6. Połączyłam zielony papier z kolekcji "Winter Song" z soczystą czerwienią "Winter Fun". Spod poinsecji wykonanej z foamiranu, wychyla się śnieżynka z nowej kolekcji tekturek świątecznych.
W naszych pracach użyłyśmy:

Tektura - Śnieżynka  - Winter Song Tekturka - Baza bombki okrągła- Winter Song Tekturka - Duża choinka z zabawkami shaker box - Winter Song Tekturka - Śnieżynka 3D - Winter Song 
 Tekturka - Napis Merry Christmas  - Winter Fun  Tekturka - Napis Wesołych Świąt  - Winter Fun         Zestaw papierów 30x30 cm - Winter Song - Laserowe LOVE  Zestaw papierów 30x30 cm - Winter Fun - Laserowe LOVE

Pozdrawiam i życzę wielu pięknych projektów


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz