czwartek, 16 listopada 2017

Warto wiedzieć, warto znać - kolekcje tekturek świątecznych

Na blogach z rękodziełem wyraźnie widać już zbliżające się święta. W naszym sklepie w ostatnich miesiącach pojawiły się dwie niezwykłe kolekcje dedykowane właśnie do prac świątecznych. "Winter Fun" oraz "Winter Song" zyskały już Wasze zainteresowanie i cieszą się ogromnym powodzeniem.
Ale poza nimi w Laserowe LOVE znajdziecie również inne tekturki o tematyce świątecznej. Oto ich krótka prezentacja.

Le Astre


to kolekcja z motywem gwiazd. Znajdziecie tu zarówno pojedyncze gwiazdy o różnych rozmiarach, jak i ich całe kompozycje. Na uwagę na pewno zasługują ramki ozdobione delikatnie gwiazdkami.

  

Herbace


nie jest typowo świąteczną kolekcją, ale znajdziecie w niej piękne ramki oraz inne kształty również z motywem gwiazd. Spójrzcie na dużą gwiazdę i serce, z powodzeniem mogą stać się ozdobami na Waszą choinkę.

  

Noel


czyli kolekcja, w której dominują śnieżynki. Mają piękne, rozbudowane formy. Występują jako pojedyncze elementy, jak i kompozycje. W kolekcji znajdziecie także choinki oraz renifery.

  

Isilva


to z kolei niezwykle ozdobne kształty bombek i śnieżynek. Wspaniałe do prac o charakterze folkowym. Co ciekawe, część wzorów została wycięta ze sklejki, zatem można z nich przygotować trwałe ozdoby.

  

A teraz kilka przykładów wykorzystania tekturek z wymienionych kolekcji. Zobaczcie, jak prezentują się w kartkach i dekoracjach przygotowanych przez nasz Team.
Agnieszka zrobiła kartkę, w której umieściła pędzącego renifera. W tle znalazł się papier z kolekcji "Winter Fun", który wspaniale komponuje się z bielą imitującą śnieżne zaspy.
Ewelina przygotowała dekoracyjne opaski do świątecznych świec. Użyła śnieżynek oraz gwiazdek. Zauważcie, że takie drobiazgi, chociaż nie wymagają zbyt wielkiego nakładu pracy, wspaniale budują klimat świąt.

Hania zrobiła kartkę z gwiezdną ramką, w której umieściła grafikę. Praca ma typowe dla stylistyki świątecznej kolory: bordo, zieleń i odrobina bieli.
Iwona zrobiła kartkę w kształcie bombki, na której umieściła ażurową dekorację ze sklejki. Kompozycja jest skromna, ale jakże efektowna!


Ja (AnnaMaria) przygotowałam kartkę w klasycznej formie, w której również znalazła się ornamentowa bombka. Tekturkę pokryłam chropowatym pudrem do embossingu w intensywnie zielonym kolorze.Wykorzystane materiały:

 
   
  
  

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza