niedziela, 26 lutego 2017

Tekturki na Chrzest Święty - nowości w Laserowe LOVE


W wierze katolickiej najbardziej popularnym sakramentem, obok ślubu kościelnego, jest Chrzest Święty. Widać to także w świecie rękodzielników. Osoby zajmujące się scrapbookingiem i cardmakingiem, raz za razem dostają zapytania o pamiątki Chrztu Świętego.

Wykonujemy więc kartki, albumy, exploding boxy i wiele innych form związanych z tą uroczystością. Nasze prace często zdobią tekturki na Chrzest Święty, ponieważ te elementy potrafią w prosty sposób ubogacić stworzony przez nas projekt.

Tekturki na Chrzest Święty – nowość w Laserowe LOVE


Dlatego też, na półkach sklepu, wczoraj pojawiły się nowe tekturki na Chrzest Święty. Piękna kolekcja "Baby lily". Znajdziecie w niej cudowne dziecięce elementy, a także motywy religijne. Ażurowe, warstwowe tekturki, ramki z napisami i bez nich, elementy z motywem delikatnych konwalii i absolutna nowość w Laserowe LOVE, czyli tekturki 3D. Piękna kołyska i konik na biegunach już na Was czekają.

Tekturki na Chrzest Święty

Oczywiście do takich prac najlepiej pasują pastelowe papiery. Część z nich polecałam już przy nowościach związanych z Pierwszą Komunią Święta. Jeśli nie czytaliście lub zapomnieliście, zapraszam na wpis nr 1 i wpis nr 2. Ponieważ asortyment sklepu cały czas się powiększa, dzisiaj przedstawię propozycje z naszych nowości.
Do tekturek na Chrzest Święty na pewno idealnie będą pasowały papiery firmy Lemoncraft.

  

To jednak nie są jedyne papierowe nowości w sklepie Laserowe LOVE.  Na półkach powitaliśmy też firmę ScrapBerry's oraz ITD Collection. Wśród ich produktów także jest wiele pięknych, pastelowych papierów.

  

Teraz trzeba się zdecydować na formę pracy. Jeśli wybierzecie klasyczną kartkę, to oczywiście znajdziecie w sklepie duży wybór baz i kopert. Jednak jest to idealny moment na przedstawienie Wam albumów dostępnych w sklepie Laserowe LOVE. Nasze tekturki na Chrzest Święty, idealnie będą do nich pasowały.

  

Kolejnym polecanym przeze mnie produktem, będą silikonowe foremki. Z pewnością wyczarujecie z nich piękne dodatki do swoich prac. W sklepie jest też dostępna lekka masa Martha Steward, idealna do używania z formami.


Jeśli jeszcze nie macie pomysłu na pracę, w których główną rolę zagrają nasze tekturki na Chrzest Święty, to zobaczcie co przygotowały projektantki z DT.

Inspiracje


Iwona wykonała exploding box z konikiem na biegunach. Ścianki pudełka też są zagospodarowane naszymi tekturkami na Chrzest Święty.

tekturki na Chrzest Święty exploding box Iwony

tekturki na Chrzest Święty warstwowy krzyż

tekturki na Chrzest Święty konik na biegunach

Agnieszka przygotowała kartkę z dwuwarstwową, tekturową ramką. Całość ozdobiła ażurowymi serwetkami i kwiatami.

tekturki na Chrzest Święty kartka Agnieszki

tekturki na Chrzest Święty ramka z gołąbkiem

Basia zrobiła dziewczęcy exploding box z gatunku exclusive. Na środku pudełka umieściła kołyskę 3D, ścianki ozdobiła tekturkami, a na wieczku umieściła ramkę z napisem.

tekturki na Chrzest Święty box Basi

tekturki na Chrzest Święty wnętrze boxa

tekturki na Chrzest Święty kołyska 3D

W pracach użyto:

LA171126 - Ramka owalna i krzyż z konwaliami z gołębiem - Baby lily.jpg Tekturka - Świeczki - Baby lily Tekturka - Ażurowe krzyże 3 szt. - Baby lily Tekturka - Gołąb na chrzest 4 szt. - Baby lily Tekturka - Konik na biegunach 3D - Baby lily    

pozdrawiam


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz