piątek, 26 stycznia 2018

Pora na kawę / Time for coffee

Wprawdzie minęło południe i wielbiciele małej czarnej są już po porannej degustacji. Jednak zapewniam Was, że każda pora jest dobra na krótki odpoczynek z ulubionym napojem w ręku.
Jeśli już go macie, to zapraszam do obejrzenia mojej kartki, której głównym tematem jest własnie kawa. Jak widzicie, wykorzystałam papiery z kolekcji "Coffee Time". Centralną część zajęła tekturka z filiżanką. Kartka jest dość prosta i, nie wiem, czy zauważyliście, nie użyłam w niej kwiatów. Mimo to sądzę, że zawiera kwintesencję smaku i aromatu.

It's been noon and the lovers of the little black coffee are already after the morning tasting. However, I assure you that every season is good for a short rest with your favorite drink in hand. If you already have it, I invite you to look at my page, which is the theme of coffee. As you can see, I used papers from the "Coffee Time" collection. The central part was taken by a chipboard with a cup. The card is quite simple and, I do not know if you noticed, I did not use flowers in it. Nevertheless, I think it contains the quintessence of taste and aroma.Użyłam:

I used:


  

Pozdrawiam


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz