poniedziałek, 6 marca 2017

Tekturki góralskie – nowości w Laserowe LOVE

Scrapbooking, wg pierwotnej definicji to sztuka wykonywania albumów. Wspomnienia uwiecznione na fotografii mogą zyskać piękną oprawę, dzięki technice, którą się posługujemy. Z pomocą w tworzeniu naszych kompozycji, jak zwykle przychodzą produkty marki Laserowe LOVE. Dzisiaj skupimy się na miłośnikach gór, w szczególności Tatr.

Nie wolno zapomnieć, że w Polsce scrapbooking "pochłonął" pokrewne techniki. Możemy się z tym nie zgadzać, ale chyba musimy ten fakt zaakceptować. Proces jest tak rozległy, że już nie sposób go zatrzymać. Dlatego też nowe tekturki w Laserowe LOVE, będą idealne nie tylko do albumów i scrapów.

Tekturki góralskie – nowości w Laserowe LOVE


Wątek związany z górami jest coraz bardziej popularny w scrapbookingu. TTworzymy kartki, zaproszenia i albumy, których tematem przewodnim są te majestatyczne krajobrazy i motywy ludowe związane z przyległymi do nich regionami. Dla niektórych odbiorców to po prostu moda, inni naprawdę są zakochani w górach i góralach. Dla tworzących to tak naprawdę bez różnicy. Dla nas ważne są dodatki, dziś więc przedstawiam tekturki góralskie. W kolekcji Tatra Life znajdziecie parzenice, ramki ażurowe i warstwowe, bordery, napisy i postacie.

tekturki góralskie nowość LL


Jeżeli macie problem z dobraniem papieru do prac w klimacie góralskim, to zapraszam na dalszą część wpisu. Naprawdę jest sporo kolekcji, które pięknie będą pasowały do nowości ze sklepu Laserowe LOVE.

Moimi ulubieńcami są UHK Gallery oraz Studio 75, szczególnie poniższe arkusze.

 Papier - PALCE LIZAĆ 02 - 30,5 cm x 30,5 cm - Studio75 

Jeśli chcielibyście stworzyć projekt nawiązujący do natury, to polecam tekturki góralskie zestawić z kolekcjami ScrapBerry's.

 Zestaw papierów -  Forest Friends  - 30,5 x 30,5 cm - ScrapBerry's

W Tatrach są miejsca, które wymagają fioletowej oprawy. Jeśli ich nie znacie, a chcielibyście się pozachwycać, to polecam Dolinę Chochołowską w marcu/kwietniu i Halę Gąsienicową w sierpniu/wrześniu. Szczegółów nie zdradzę, warto zmęczyć nogi i zobaczyć to na własne oczy.

Zestaw papierów - Provence 30x30 cm - UHK Gallery

Do nowych tekturek góralskich doskonale będą pasowały stemple ze starszej kolekcji Forest Camp.

Zestaw stempli gumowych - Góry i choinka - Forest Camp Zestaw stempli gumowych - Jeleń i muchomor - Forest Camp Zestaw stempli gumowych - Odcisk buta - Forest Camp

Jeśli zamierzacie wspomnienia z gór umieścić w albumie, to zerknijcie koniecznie na bazy dostępne w sklepie. Góralskie tekturki będą idealnie do nich pasowały.

Baza do albumu - Aparat Baza do albumu 30x30 cm - Podstawowa Baza do albumu - Kocham Góry - Forest Camp

InspiracjeNasz projektantki jak zwykle przygotowały prace z nowościami. Góralskie tekturki zostały przez nie doskonale wykorzystane.
Aneta wykonała album, który ze względu na ilość zdjęć przedstawiam w postaci kolażu.

Karolina stworzyła piękny komplet na góralski ślub. Kartka i pudełko zostały ozdobione ażurową ramką i góralskimi parzenicami.

Ewelina zrobiła urodzinowy exploding box. Idealny dla miłośnika gór.

Bonus


Dzisiaj, po raz pierwszy w nowościach, występuje Karolina. Użyła nowego wałka grawerowanego z parzenicami, który świetnie prezentuje swój wzór na kruchych ciasteczkach. Można poczuć góralski klimat, a dodatkowo wykonanie takich ciastek z góralskim wałkiem, gwarantuje nam słodki humor.W pracach użyto:

          

poza nowościami wykorzystano:

   

pozdrawiam
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz