wtorek, 14 marca 2017

Ślubne DIY - papierowa oprawa Candy Baru

Dzień dobry,
przybywam dziś z prawdziwie słodką inspiracją.

Zapewne pamiętacie, że Laserowe LOVE ma w swojej ofercie personalizowane stemple. Mój dzisiejszy post to mała podpowiedź, jak wiele mogą mieć zastosowań. Dziewczyny pokazywały już ręcznie robione zaproszenia, tagi, podziękowania. Ja poprosiłam o stworzenie dla mnie uniwersalnego stempla, który idealnie nada się do stworzenia prostej oprawy weselnego Candy Baru, myślę, że świetnie sprawdziłyby się tutaj także stemple z imionami Młodej Pary.

Do przygotowania moich propozycji wykorzystałam podstawowe narzędzia i materiały, by pokazać, że nawet najbardziej początkujące osoby bez problemu poradzą sobie z takim projektem: papiery, klej, nożyczki zwykłe i brzegowe, dwustronną taśmę piankową, wykałaczki i oczywiście stempel personalizowany z tuszem.
Przydatne okazały się także dodatki: wstążka, półperełki i tekturowe serca.Z wymienionych materiałów stworzyłam bardzo proste toppery do babeczek. Podstawę stanowi stemplowany napis "Miłość jest słodka". Wycięte koło przykleiłam na taśmie piankowej do większego koła, wyciętego za pomocą nożyczek brzegowych. Z tyłu przykleiłam wykałaczkę i - aby zakryć wystający patyczek - przykleiłam na taśmie piankowej drugie koło wielkości mojego napisu.
Gotowy topper ozdobiłam bardzo prosto - dodałam tylko półperełkę i delikatną kokardkę.
Aby urozmaicić moje dekoracje, zrobiłam także chorągiewki w tej samej kolorystyce, dodając tekturowe serduszka pomalowane białą farbą akrylową.


A na babeczkach prezentują się właśnie tak:


Dodatkowo przygotowałam także Słodkie Menu - czyli listę serwowanych ciast, deserów i innych wypieków, wzbogacając je krótkimi opisami.  Dzięki temu nasi goście mogą nie tylko spróbować słodkości, jakie im proponujemy, ale także poznać ich historię, kraj pochodzenia i wiele innych ciekawostek.
Wykorzystane materiały:


Ciepło pozdrawiam

1 komentarz:

  1. świetny pomysł Karolcia! zainspirowałaś mnie <3

    OdpowiedzUsuń