poniedziałek, 27 marca 2017

Tekturki dziecięce – nowość w Laserowe LOVE


Prace dla dzieci to temat, który często przewija się w naszych pracowniach. Pastelowe kartki lub albumy w żywych kolorach, to dla nas prawie codzienność. W tych projektach korzystamy z dziecięcych grafik, wycinanek z papieru, ale dzisiaj chcemy Wam pokazać elementy z tektury do prac dla najmłodszych.

Tekturki dziecięce – nowość w Laserowe LOVE


Poznajcie więc nową kolekcję marki Laserowe LOVE. Tekturki dziecięce "Emma & Billy" zagościły na naszych półkach.


Wśród nich znajdziecie zestawy do albumów, słodkie zwierzaki, cudne bobasy, dziecięce ramki i cyferki. Ta kolekcja daje mnóstwo możliwości. Z jej pomocą możecie stworzyć wiele różnorodnych prac dla dzieci.

Na początek pokażę jej przydatność w projektach na chrzest święty.

Tekturka - Aniołek dzidziuś, dziewczynka 2szt. - Emma & Billy Tekturka - Aniołek chłopiec wśród konwalii - Emma & Billy Tekturka - Ramka okrągła - Pamiątka Chrztu - aniołek dziewczynka - Emma & Billy

Nasze bobasy świetnie będą wyglądały z pastelowymi papierami.

Bloczek papierów bazowych do scrapbookingu - Tylko Mnie Kochaj - 30,5 x 30,5 cm - LemonCraft Zestaw papierów - Sklepy Cynamonowe - Mushrooms - 30x30 cm - UHK Gallery

W dziale z dodatkami znajdziecie wiele przedmiotów, które pozwolą idealnie wykończyć projekty w delikatnym klimacie.

Koronka bawełniana błyszcząca biała 25 mm x 4,3 m Kryształki samoprzylepne 6 mm - POSITIVE LIFE - 40 szt. - DPCraft

Tekturki dziecięce z nowej kolekcji będą idealne również do prac z okazji urodzin malucha. W tym przypadku możecie użyć żywych barw. Znajdziecie je na przykład w tych kolekcjach:

Zestaw papierów - ON MY OWL- 30x30 cm - UHK Gallery  Zestaw papierów - Basik & Ko. - 30,5 x 30,5 cm - ScrapBerry's

A jeśli chcielibyście użyć papieru bez nadruku, to zerknijcie na papiery Prisma. Na półkach jest kilka kolorów w naszym ulubionym formacie 30 x 30 cm.

   http://www.laserowelove.pl/pl/p/Papier-30x30cm-Prisma-Pistachio-pistacjowy-220g/1985

Do wykończenia takich projektów możecie użyć elementów, które sami wykonacie za pomocą silikonowych foremek. W sklepie Laserowe LOVE znajdziecie kilka dziecięcych wzorów.

Foremka silikonowa - Dzidziuś na huśtawce Foremka silikonowa - Dzidziuś w wózeczku Foremka silikonowa - Dzidziuś z literkami ABC

Kolejną okazją do użycia tekturek dziecięcych będą prace z okazji narodzin dziecka. Jeśli zechcecie zrobić album, to w sklepie znajdziecie świetne bazy albumowe.

Baza do albumu - Spódniczka ogrodniczka  Zakładki do albumu 30x30 cm - Pionowe Baza do albumu - Wózek Flower

Bonusem tej kolekcji są stemple. Jeśli jesteście miłośnikami różnych technik kolorowania i malowania to koniecznie zajrzyjcie w dział ze stemplami. Trudno oprzeć się projektom z kolekcji "Emma & Billy".

Inspiracje


Nasze projektantki jak zwykle przygotowały inspiracje z nowościami. Tekturki dziecięce rozgościły się na pięknych pracach.

Agnieszka przygotowała pracę z okazji pierwszych urodzin bliźniąt. Tekturki bobasów wytuszowała i umieściła je na warstwowej kartce.Hania zrobiła kartkę gratulacyjną. Użyła warstwowej tekturki z bocianem i dziećmi.Iwona wykonała kartkę z okazji narodzin maluszka. Użyła stempla z chłopczykiem.W pracach użyto:

    

pozdrawiamBrak komentarzy:

Prześlij komentarz