niedziela, 26 marca 2017

Wyniki #2 "Wyzwanie tagowe z tekturką"


W dniu dzisiejszym chcielibyśmy ogłosić wyniki naszego drugiego wyzwania. Bardzo dziękujemy za zgłoszenie swoich prac. Zwycięzcą wyzwania tagowego z tekturką zostaje:

Oto jej piękna praca:Gratulujemy!

Mamy dla Ciebie banerek i nagrody: bon o wysokości 50 zł na zakup tekturek oraz gościnną inspirację do kolejnego wyzwania.Po odbiór nagrody rzeczowej prosimy o kontakt ze sklepem pod adresem: biuro@studiografic.pl.
W sprawie gościnnej inspiracji do wyzwania #3, skontaktuje się z Tobą nasza koordynatorka wyzwań - Basia.

To jednak nie koniec. Zaskoczyliście nas wysokim poziomem prac. Do końca trwała ostra rywalizacja i różnica punktów była naprawdę niewielka. Nie mogłyśmy pozwolić, by sprawczynie takich emocji zostały bez nagrody. Niniejszym, miło mi poinformować, że w tym wyzwaniu zostały przyznane dwa wyróżnienia. Otrzymują je Paper Street Co oraz Dobrosława. Dla Was mamy również banerki:Otrzymujecie również bony na zakup tekturek o wartości 25 zł. W celu ich odbioru prosimy o kontakt ze sklepem pod adresem biuro@studiografic.pl.


Bardzo dziękujemy za udział w wyzwaniu i zapraszamy na kolejne. Tutaj szczegóły:pozdrawiam
3 komentarze:

  1. Gratuluję wygranej i wyróżnionym Dziewczynom:). Przy tej okazji dziękuję za zorganizowanie wyzwania:). Pozdrawiam serdecznie i życzę miłego dnia:).

    OdpowiedzUsuń
  2. Kasiu, a ja dziękuję Ci za udział w tagowej zabawie. Kolejne wyzwanie już czeka, zapraszam do udziału. Jego tytuł to "Pastelowe święta z tekturką" - należy pamiętać, aby użyć tekturkę (chipoard) od jakiegoś producenta tekturek.

    OdpowiedzUsuń