piątek, 11 maja 2018

Mediowa kanwa / Mixed media canvas

Hej!
Postanowiłam sięgnąć po cudowną kolekcję "Indiana" i muszę przyznać, że z bólem serca ją cięłam.
Jest tak cudowna, że nie mogę się na nią napatrzeć! Jednak cudne fiolety i turkusy nie chciały opuścić mojej głowy i tak powstała mediowa kanwa. Chciałam zachować kolorystykę kolekcji, więc trzymałam się jej kolorów.
Hi!
I decided to reach for the wonderful collection "Indiana" and I have to admit that I cut it with my heartache.
It is so wonderful that I can't stop looking at it! However, marvelous purples and turquoises didn't want to leave my head and a mixed media canvas was created. I wanted to preserve the colors of the collection, so I kept to it.
Z arkusza wycięłam fioletowe tło, by ocalić piękne grafiki i wykorzystać je do innego projektu i zabrałam się do stworzenia tła. Przez maskę nałożyłam pastę strukturalną i by nadać koloru użyłam magicznych proszku z Fabryki Decoru w kolorze 'Złoty turkus'. By jeszcze bardziej uwydatnić ten kolor użyłam wosku turkusowego firmy Pentart.
From the sheet I cut a purple background to save beautiful graphics and use them for another project and set about creating a background. I put a structural paste through the mask and to give color I used a magical powder from the Fabrica Decoru in 'Golden Turquoise'. To further emphasize this color I used turquoise wax from Pentart.


Z kolekcji "Indiana" oraz "Be with Me" wycięłam dwa tagi i zaczęłam budować kompozycje, na której znajdziemy metalowe elementy, kulki firmy Powertex w rozmiarze średnim i małym oraz papierową lalkę od Tima Holtza.
From the "Indiana" and "Be with Me" collections, I cut two tags and started to build compositions where we can find metal elements, Powertex balls in medium and small size, and a paper doll from Tim Holtz.Tekturkę pomalowałam turkusowym woskiem Pentart oraz złotą Inką Gold.
I covered  chipboard with turquoise wax Pentart and gold Inka Gold.


Całość wykończyłam białym tuszem akrylowym.
I finished the project with white acrylic ink.

W pracy wykorzystałam:
I used:


Pozdrawiam

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz