wtorek, 22 maja 2018

Nowości! Kolekcja "Vintage Gentelman" / What's New! "Vintage Gentelman" collection

Mamy nadzieję, że nasze ostatnie kolekcje - "Vintage Trip", "Vintage Baby Boy" i "Vintage Baby Girl" spodobały Wam się i wkrótce staną się częścią wspaniałych projektów. Dziś mamy dla Was kolejna propozycję, również utrzymaną w podobnym klimacie do wyżej wymienionych kolekcji:

Vintage Gentelman
papiery do scrapbookingu
scrapbooking papers


Ta kolekcja, jak sama nazwa wskazuje, dedykowana jest do prac o raczej męskim charakterze. Chociaż kolorystyka i użyte w niej desenie z pewnością posłużą Wam także do zupełnie innych projektów.


Czekoladowy brąz, ognisty pomarańcz i niebieski w odcieniu spłowiałego dżinsu to główne kolory tej kolekcji. Do tego jasne arkusze z motywem pisma czy map ozdobione grafikami dawniej używanych sprzętów - to przypadnie do gustu wszystkim wielbicielom stylu retro. Zobaczcie, jak prezentują się poszczególne arkusze oraz dołączone do kolekcji paski:

  
  
      

Powyższy zestaw papierów zamyka nasz cykl "Vintage", teraz czekamy na tekturki uzupełniające każdą kolekcję. Mamy nadzieję, że szybko trafią na nasze półki i umożliwią stworzenie wyjątkowych, niezwykle klimatycznych, projektów.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz